יצירת קשר עם הצוות הישראלי

התחילו כאן! גם אם אתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים, גם אם הגעתם בטעות ולא ברור לכם בדיוק מה הולך כאן, בפורום הכרזות נמצאים הדברים הראשונים והכי חשובים שאתם צריכים לדעת.
סמל אישי של המשתמש
Shahar
מנהל ראשי
מנהל ראשי
הודעות: 2573
הצטרף: 14/11/2004 ב-18:19:58
מיקום: ישראל
יצירת קשר:

יצירת קשר עם הצוות הישראלי

הודעה שלא נקראהעל ידי Shahar » 22/10/2009 ב-11:18:03

שלום חברים,

לאחרונה נתקלתי במספר מקרים שבהם משתמשים רצו ליצור קשר איתנו (צוות phpBB.co.il) לאו דווקא דרך הפורום ולא ידעו כיצד. נושא זה נכתב על מנת לרכז לכם את האפשרויות באופן ברור.

מילה קטנה בנושא הודעות פרטיות ופניה לצוות האתר

צוות התרגום הישראלי מקבל כמות הודעות פרטיות עצומה ממשתמשים שמבקשים עזרה באופן פרטי. אנא מכם, אם חבר צוות מעוניין לענות לשאלות באופן פרטי - בדקו קודם בחתימתו, ככל הנראה שהוא ירשום שהוא זמין באופן הזה. אחרת, הודעה פרטית היא האפשרות הגרועה ביותר. פניות פרטניות לא ייענו, אין לנו זמן לזה ובנוסף הדבר גורם לפספוס במטרת הפורום והקהילה - אם נעזור רק לכם באופן אישי, איך משתמשים נוספים שיבואו עם אותה בעיה ידעו לפתור אותה? התכתבות באופן פרטי מונעת תיעוד ופרסום המידע בקהילה ובמנועי החיפוש השונים.

יצירת קשר

team at phpbb.co.il
כתיבה ישירה לצוות התרגום הישראלי. דיווחי שגיאות (כמובן שעדיף להשתמש בפורום דיווח שגיאות), הערות, סיוע.. כל מה שבא וקשור לתרגום הישראלי של המערכת. אין לשלוח שאלות לכתובת זו - לפתרון בעיות כתבו בפורום תמיכה.

webmaster at phpbb.co.il
שאלות, הערות, דיווחי שגיאות, מילים חמות, טיפים, הבעת תמיכה, שליחת תכנים מועילים וכל דבר אחר שקשור באתר phpBB הישראלי בלבד!

abuse at phpbb.co.il
לכתובת זו ניתן לשלוח דיווחים על פורומים שמשתמשים בתרגום שלנו ללא הקרדיט ובעיקר כאלה שהחליפו אותו. בנוסף ניתן לשלוח דיווחים על כל שימוש לרעה בפרויקט ככלל וכמובן גם בגרסה העברית.

* מיילים שישלחו לכתובות אחרות לא יגיעו אלינו ולא יזכו לתגובה כלשהי.
** כאמור, לא תינתן עזרה או תמיכה במייל בשום אופן שהוא.

חזור אל “הכרזות”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

cron