שינוי הגדרות במוד מסויים

כאן נשוחח על מודים, תוספות ושיפורים למערכת, נעבוד ביחד על תרגום מודים חדשים וכו'. זה המקום לאנשים הטכניים שמעוניינים "לחפור" במערכת ולהתאים אותה כמו שהם רוצים.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה במודים" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה במודים יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
סמל אישי של המשתמש
Topix
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

שינוי הגדרות במוד מסויים

הודעה שלא נקראהעל ידי Topix » 20/02/2014 ב-23:10:34

יש לי שאלה שבעיקרון מופנת לבעלי פורומים המשתמשים במוד "Ultimate נקודות".

לאחר התקנת המוד ניתן כמובן לשנות את הגדרותיו דרך לוח הבקרה למנהל הראשי, אך כאשר אני לוחץ על משתמש מסויים, מקבל את פרטיו, הכוללים גם את כמות הנקודות שלו, מופיעות לי שני אפשרויות : "תרום" ו-"ערוך".
אני מעוניין לסגור את שני האפשרויות הללו עבור המשתמשים (לא חייב לסגור למנהל הראשי, אך את האמת זה לא ממש משנה ואם אין ברירה נסגור לכול המשתמשים של הפורום כולל המנהל הראשי, העיקר שיהיה סגור לשאר המשתמשים).
את האפשרות "תרום" הצלחתי לסגור דרך לוח הבקרה למנהל הראשי.
אך את האפשרות "ערוך" לא מצאתי דרך לסגור, והרי זה פשוט לא הגיוני שכאשר אני מגדיר למשתמש סכום מסויים של נקודות, כול משתמש יכול לשנות את כמות הנקודות שלו ושל משתמשים אחרים כרצונו.

אז בקיצר, השאלה היא כיצד ניתן לכבות את האפשרות "ערוך"?
כל תרגום, מתן תמיכה ועזרה שלי, הינם על אחריות המשתמש בלבד.
לפני ביצוע הוראות שלי מומלץ לגבות את קבציי הפורום ואת מוסדו.

בברכה, ליאור.

or123111
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

Re: שינוי הגדרות במוד מסויים

הודעה שלא נקראהעל ידי or123111 » 21/02/2014 ב-06:58:09

בדוק הרשאות.
בכל מקרה, המשתמשים לא יוכלו לראות את כפתור 'ערוך', חוץ ממי שאתה מגדיר לו הרשאות מסויימות.

בהצלחה.

סמל אישי של המשתמש
Topix
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Topix » 21/02/2014 ב-13:42:17

בדקתי את ההרשאות שאני יכול לתת למוד הזה, אין הרשאה לביטול הכפתור הזה.. (לפחות לא בעברית, יש מספר הרשאות באנגלית שתירגמתי אותם באינטרנט והם לא קשורות לכפתור הספיציפי הזה).
ואני ניסיתי לקחת את "הרשאות המשתמש" של משתמש רגיל ופשוט במערכת הפורום שלי, והוא עדיין יכול להשתמש בכפתור "ערוך" למי שהוא רוצה.
אני בטוח שקיימת דרך לשנות את העניין, זה הרי לא הגיוני! מה כול מערכת הנקודות שווה אם כול מהשתמש יכול לשנות לעצמו ולאחרים את הנקודות? אפילו ניתן לשנות למנהל הראשי!

בברכה, ליאור.

סמל אישי של המשתמש
Topix
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Topix » 21/02/2014 ב-15:24:41

לא משנה, מצאתי דרך לתקן את זה, תודה :D

בברכה, ליאור.

חזור אל “מודים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים