אודות phpBB.co.il

מיליוני אנשים משתמשים ב-phpBB™ על בסיס יום-יומי, ובכך בוחרים בה כמערכת הפורומים בעלת הקוד הפתוח הנפוצה בעולם. phpBB, על שלל התוספות המפותחות עבורה, מתאימה לאתרים בכל גודל ובכל סוג.

משתמשים חדשים יעריכו את לוח הניהול המקיף של phpBB, המאפשר התאמה אישית אפילו של התכונות הכי סבוכות ללא צורך בעריכת קוד בצורה ישירה. לעומתם, משתמשים מתקדמים יעריכו את הקלות בה ניתן לשלב את phpBB עם מערכות אחרות, ואת גמישותה הרבה.

בגלל ש-phpBB משוחררת תחת הרשיון הציבורי הכללי של GNU, ניתן לבצע שינויים בקוד ללא צורך בבקשת רשות מיוחדת מקבוצת phpBB. בהתאם לכך, phpBB מבוססת על מודל הקוד הפתוח, המאפשר לכל אחד ליצור תוספות למערכת - עיצובים מגוונים, שדרוגים קטנים ושימושיים ואפילו מערכות מקיפות שמשתלבות עם מערכת הפורומים שלך. תודות לקוד הפתוח, 'צוות הפיתוח' של phpBB הוא בפועל בלתי מוגבל - איש עסקים מלוס אנג'לס, מעצבת גרפית מרמת השרון ומתכנת חובב מלונדון יכולים כולם לתרום את חלקם למען הפרויקט. עם זאת, הנהלת הפרויקט מקפידה על כך ש-phpBB תישאר מערכת מאובטחת היטב ותציע ביצועים מעולים.

המדריכים המפורטים באתר זה יסייעו לך להתקין ולהפעיל את phpBB בשרת שלך תוך דקות. במקרה הצורך, חברי הקהילה ישמחו לסייע לך בכל דבר, מהגדרת המערכת עד שינוי הקוד והתאמתו לצרכי הפורום שלך.

לאחר התקנת המערכת הבסיסית, מומלץ לבקר במאגר התוספות הנרחב שלנו, המבוסס על תוספות שנוצרו על ידי המשתמשים, מאפשר להוסיף ולשנות אפשרויות רבות במערכת בפשטות – לרוב מדובר בהדבקת קטעי קוד בקבצים המתאימים. מאגר העיצובים, כצפוי, מכיל מאות עיצובים וחבילות גרפיקה להתאמה אישית של מערכת הפורומים שלך.

המערכת מציעה איזון מושלם בין עושר באפשרויות מצד אחד, ושמירה על יעילות ונוחות שימוש מצד שני. לבסוף, הדובדבן שבקצפת – phpBB מוצעת לגמרי בחינם. אנחנו מזמינים אותך לנסות אותה בעצמך כבר היום.

תודות

התוכנות והמוצרים הבאים מסייעים לנו בפיתוח היומיומי של phpBB בעברית. תנו להם צ'אנס.

אנחנו משתמשים ב github Navicat