שאלה|אזהרות

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
itay583
משתמש חדש
משתמש חדש

שאלה|אזהרות

הודעה שלא נקראהעל ידי itay583 » 29/08/2013 ב-22:19:01

מה האזהרות נותנות??
(יש דבר מובנה שלאחר X אזהרות המשתמש מורחק או מה קור כאשר יש אזהרות מה הקטע?)

tpdil
חבר צוות האתר
חבר צוות האתר
יצירת קשר:

Re: שאלה|אזהרות

הודעה שלא נקראהעל ידי tpdil » 29/08/2013 ב-23:46:20

דמיין זאת כמו בחיים האישיים.
אזהרה/אזהרות = קנסות אשר אומרים ל-X אתה נמצא במקום לא נכון, חזור על עקבותיך לפי שאהיה מאוחר יותר.
באן = כניסה לכלא.
"כאב שאתה מרגיש היום הוא כוח שתרגיש מחר, מכל אתגר שאתה נתקל, יש לך הזדמנות לצמוח."

Lenny
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר

הודעה שלא נקראהעל ידי Lenny » 01/09/2013 ב-18:35:07

תגובה על שאלה של משתמש אחרי הפסקה של הרבה מאוד זמן :)

אהלן איתי,

מבחינה טכנית, כאשר אתה נותן אזהרה למשתמש הדבר היחיד שקורה הוא שהמספר בפרופיל המשתמש המציין כמה אזהרות יש לו גדל ב 1. כמו כן, בעת נתינת האזהרה באפשרותך לבחור שתשלח הודעה פרטית למשתמש שתיידע אותו על כך שקיבל אזהרה.

וזהו.

אז אתה עכשיו וודאי תבוא ותשאל אותי - אז איך האפשרות הזאת מסייעת לי כמנהל ראשי של קהילת פורומים?
ואני אענה לך שהיא עוזרת מאוד.
כמנהל ראשי אתה וודאי מטפל בעניינים רבים ואין באפשרותך לזכור את היסטוריית ה"פשעים" של כל משתמש ומשתמש.
וכאן מערכת האזהרות נכנסת לתמונה.
אם בכל פעם שמשתמש בקהילה שלך יעבור על חוק כולשהו תתן לו אזהרה בפעם הבאה שהוא יעבור על החוקים תוכל לראות שאין זו עבירה ראשונה שלו ולפעול בהתאם.
אם תשקול אם לקדם משתמש מסוים לתפקיד ניהולי כולשהו הדבר הראשון שהייתי מציע לך לבדוק הוא את מספר האזהרות שלו, כך תוכל לדעת אם מדובר במשתמש ששמירת החוקים היא נר לרגליו או שמא מדובר בעבריין ספאם סדרתי.

אין אפשרות מובנת במערכת שגורמת לחסימת משתמש לאחר X אזהרות אך אני זוכר שבעבר ראיתי מוד שמבצע את הפעולה הזו.

בהצלחה.
Lenny - חבר צוות תמיכה ומודים לשעבר.

or123111
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעה שלא נקראהעל ידי or123111 » 01/09/2013 ב-18:47:17

Snowman כתב:אין אפשרות מובנת במערכת שגורמת לחסימת משתמש לאחר X אזהרות אך אני זוכר שבעבר ראיתי מוד שמבצע את הפעולה הזו.

אכן, יש מוד שמבצע את הפעולה הזו - מוד חסימת משתמש אוטומטית לאחר X אזהרות.

בהצלחה.

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 123 אורחים