מחפש מוד שמציג את כותרת נושא/ההודעה אחרונה ברשימת פורומים

רוצים מוד? תירגום למוד? זה המקום! תבקשו - תקבלו!.

מנהל: צוות האתר

Yaniv691
משתמש חדש
משתמש חדש

מחפש מוד שמציג את כותרת נושא/ההודעה אחרונה ברשימת פורומים

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv691 » 24/09/2010 ב-17:03:57

שלום

אני מחפש מוד שיציג לי ברשימת הפורומים הראשית (עמוד ראשי) את כותרת ההודעה האחרונה, מעל לשם המשתמש של כותב ההודעה ותאריכה.

מצאתי משהו בעבר, התקנתי, אבל זה פשוט לא עבד.

אשמח לעזרה

תודה

IdanF
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר

Re: מחפש מוד שמציג את כותרת נושא/ההודעה אחרונה ברשימת פורומי

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 24/09/2010 ב-17:33:04

מועבר לפורום בקשות מודים
בברכה,
עידן • חבר צוות פיקוח לשעבר

Chen
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Chen » 24/09/2010 ב-17:41:56

בדוק את המוד viewtopic.php?f=27&p=109697#p100188 .
במידה והוא לא יעבוד לך, תוכל להתקין את הגירסה העדכנית ביותר של המוד, גירסה 1.2.9 (נכון לרגע כתיבת שורות אלו).

בנוסף, שים לב שלאחר העלאת הקבצים של המוד ועריכת הקבצים הדרושים, עליך להריץ את קובץ ההתקנה של המוד ולטהר את המטמון של המערכת (דרך העמוד הראשי של לוח הבקרה למנהל הראשי).

במידה ותיתקל בבעיות כלשהן בעת הפעלת המוד, צור בבקשה נושא חדש בפורום "מודים" בצירוף הבעיה המדויקת, הודעת השגיאה וכן תבנית בקשת התמיכה.

בהצלחה.
בברכה,
חן :wink:

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 25/09/2010 ב-00:51:57

אני לא בטוח שחן הבין את הבקשה (כמובן יתכן שדווקא אני הוא זה שלא הבין).
המוד שחן הפנה אליו עושה משהו אחר ממה שאני חושב שאתה רוצה.

מה שאתה רוצה לעשות לא מצריך מוד, כי אם שינוי בעיצוב. לכן צריך לדעת באיזה עיצוב אתה משתמש.
יש עיצובים שכבר מראים את הנושא, אם כי העיצוב שמגיע עם המערכת כברירת מחדל לא.

אפשר לערוך עיצוב שלא מראה את הנושא כך שכן יראה:
אם לדוגמה אתה משתמש בפרוסילבר, יש לערוך את prosilver/template/forumlist_body.html, ולהוסיף ליד
{forumrow.LAST_POSTER_FULL}
משהו כמו
{forumrow.LAST_POST_SUBJECT}

איפה בדיוק להוסיף (ואילו תגי html להוסיף לפני או אחרי) תלוי בשאלה איך ואיפה בדיוק רוצים שהנושא יופיע (לפני או אחרי מחבר ההודעה, לפני או אחרי התאריך, גודל טקסט, שורה חדשה וכן הלאה).

בתור דוגמה הנה שינוי שעושה זאת, אם כי יתכן שההצגה לא תמצא חן בעיניך - כמו שאמרתי, זה עניין של עיצוב:

בקובץ forumlist_body.html החלף את:

קוד: בחר הכל

<!-- IF forumrow.LAST_POST_TIME --><dfn>{L_LAST_POST}</dfn> {L_POST_BY_AUTHOR} {forumrow.LAST_POSTER_FULL}
                  <!-- IF not S_IS_BOT --><a href="{forumrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a> <!-- ENDIF -->

ב:

<!-- IF forumrow.LAST_POST_TIME --><dfn>{L_LAST_POST}</dfn>
                  {forumrow.LAST_POST_SUBJECT}<br/>
                  {L_POST_BY_AUTHOR} {forumrow.LAST_POSTER_FULL}
                  <!-- IF not S_IS_BOT --><a href="{forumrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a> <!-- ENDIF -->

ייתכן שאחרי כל שינוי בקובץ תצטרך לבצע טיהור מטמון כדי שהעריכה שעשית תבוא לידי ביטוי.

כמובן שלפני שמתחילים לערוך קבצים בדאי לבצע גיבוי, כך שאם תשבור משהו יהיה לך לאן לחזור.

Yaniv691
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv691 » 25/09/2010 ב-15:24:08

תודה לכולם...

לפני התקנת המוד שחן הציע, ניסיתי את מה ש-ttttt הציע וזה עובד יופי. עכשיו השאלה שלי היא - האם אפשר להפוך את הכותרת שעכשיו מופיעה לקישור אל ההודעה? אם כן, מהו הקוד?

שוב תודה...

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 25/09/2010 ב-22:50:35

Yaniv691 כתב:עכשיו השאלה שלי היא - האם אפשר להפוך את הכותרת שעכשיו מופיעה לקישור אל ההודעה? אם כן, מהו הקוד?

זה משחקים עם html...

באופן כללי הקישור הוא החלק הזה:

<a href="{forumrow.U_LAST_POST}">{LAST_POST_IMG}</a>

כלומר כרגע התמונה שמופיעה (ברוב העיצובים זה מלבן קטן שציבעו משתנה לפי השאלה אם המשתמש כבר קרא את ההודעה).
אם תכניס את הכותרת לתוך הקישור, למשל:

<a href="{forumrow.U_LAST_POST}"><br/>{forumrow.LAST_POST_SUBJECT} {LAST_POST_IMG}</a>

הכותרת תהפוך לחלק מהקישור.

כמו שאמרתי - זה "עיצוב". אפשר לשחק בעיצובים בלי סוף ובלי גבול, ולכן אני לא נוהג לעשות זאת - כשמתחילים עם זה זה לא נגמר... "אפשר להזיז את ה(בלה בלה בלה) שני פיקסלים שמאלה ולהגדיל את הכתב?"..."אה, ברוב המקרים זה נראה בסדר אבל אם הכותרת יותר ארוכה מ(ככה וככה) אז זה נראה זוועה - אולי במקות להגדיל את הכתב תעשה לי את זה בפונט אחר?"..."זה נראה בסדר במחשב שלי, אבל אצל בת דודתי מבת ים יש בעיה עם ה(זה וזה)" וכן הלאה וכן הלאה וכן הלאה.
לכן אני מתרחק מעיצוב...

עצתי לך: אם אתה רציני ורוצה שליטה מלאה על האופן בו הפורום שלך נראה, תתקין פורום מקומי (כלומר עם שרת על המחשב הביתי שלך - חפש LAMPP או XAMP - יש הרבה חומר), שחק עם זה אצלך בבית עד שתאהב את התוצאה ורק אז תעלה את זה לאתר.

כמובן שזה גם דורש להתקין אכספלורך, שוא"ש, כרום, אופרה, ספארי, וקונקרור - *לפחות*.
הבעיה הקשה ביותר היא אכספלורך - אתה צריך למצוא מחשב עם 6, אחד אחר עם 7, שלישי עם 8, ואולי גם רביעי עם 9 (בטא נדמה לי). אני חושב שעל תאימות ל-5 כבר אפשר לוותר, ברוך השם.
כמובן שמיקרוסופט בחוכמתם העילאית הבטיחו שזה אי אפשרי לחלוטין להתקין שתי גרסאות שונות של אכספלורך על אותו מחשב....

Yaniv691
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Yaniv691 » 26/09/2010 ב-09:59:32

תודה רבה על העזרה...

יש לי שרת מקומי מותקן, אני עדיין לא התקנתי עליו פורום נסיון - זו בהחלט הצעה טובה.

שוב תודה וחג שמח!

חזור אל “בקשת מודים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 0 אורחים