כמה שאלות לגבי הפורום ובעיות שנתקלתי בהן

פורום התמיכה לגרסה phpBB2. שימו לב - פורום זה הינו פורום ארכיון. התמיכה במערכת phpBB2 הופסקה.

מנהל: צוות האתר

guy94
משתמש חדש
משתמש חדש

כמה שאלות לגבי הפורום ובעיות שנתקלתי בהן

הודעה שלא נקראהעל ידי guy94 » 18/01/2005 ב-23:17:31

שלום, יש לי כמה שאלות לגבי הפורום ובעיות שיצא לי להיתקל בהן.
קצת נתונים לגבי המערכת שלי:
MSSQL 2000
Phpbbheb 1.0.11
php 4.3.6
iis5

1. כאשר אני מנסה לבצע משאל חדש, לאחר ההצבעה אמורים להופיע לצד האחוזים שמעידים על כמה אחוזים בחרו בכל אפשרות. יש פס התקדמות כזה שמעיד על האחוזים.
נכנסתי לתיקיית ה - Images, ושם ראיתי שהפס הזה מורכב משלושה חלקים, ימין, שמאל ואמצע. משום מה החלק האמצעי לא מופיע לי, מופיע לי צד ימין, צד שמאל ורואים כמו חור כזה באמצע. אני לא ביצעתי שום שינוי בתיקיית ה - Image, יש משהו שניתן לעשות עם זה ?

2. שאלה כללית לגבי ניהול של קבוצות, כאשר אני יוצר קבוצות משתמשים, אני לא מוצא היכן אני יכול להוסיף לקבוצות האלה משתמשים נוספים, אני רואה רק איפה אפשר לבחור מנהל לקבוצה.
חיפשתי בכל האפשרויות הגלויות ולא מצאתי משהו ספציפי. איפה ניתן לעשות זאת ?

3. רציתי לשאול לגבי מספר התווים המקסימלים בהודעה, כאשר רשמתי הודעה ארוכה (יותר בסגנון של כתבה) לחצתי על תצוגה מקדימה כדי לראות איך זה נראה לפני, והוא הראה לי את כל הכתבה במלואה, לאחר מכן אחרי שעשיתי שלח הוא פרסם רק משהו כמו חצי הודעה.
האם זה בגלל ה - DB ? כי בהגדרות של הפורום לא מצאתי משהו שמגביל את זה וכאמור בתצוגה מקדימה זה הראה לי הכל.

4. שאלה לגבי הדירוגים, כאשר אני יוצר דירוג חדש מיוחד. האם אפשר לקבוע עבורו אלו גישות יהיו לאותו דירוג, וכאשר אני ניגש לניהול משתמשים שיהיה לי יותר מאפשרות של: "מנהל על" ו-"משתמש" אלא שגם יהיו לי הדירוגים החדשים ?

מצטער על מבול השאלות.
בתודה מראש.

חזור אל “תמיכה - ארכיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 145 אורחים