מוד עריכה מהירה

זה המקום לפרסם מודים שיצרתם או תרגמתם למערכת החדשה.
המודים יעברו בדיקת איכות ובסופו של דבר יאספו מכאן למאגר העתידי של האתר.

מנהל: צוות האתר

bigi37
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: מוד עריכה מהירה

הודעה שלא נקראהעל ידי bigi37 » 25/06/2010 ב-12:48:42

הקובץ הבעייתי הוא template/viewtopic_body.html שבתיקיית העיצוב שלך, ולא הקובץ שהעלית.

catooly
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי catooly » 25/06/2010 ב-13:17:34

הנה הורדה של הקובץ המבוקש - http://www.f2h.co.il/3520858949050
זכרו שמדובר בעיצוב milkyway ולא subsilver2 הקלאסי, ועלולים להיות שינויים מסויימים ממודים אחרים שהתקנתי.

bigi37
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי bigi37 » 25/06/2010 ב-13:57:42

לפי דעתי שכחת למחוק סוגר אחד של IF בחלק שאמרתי לך למחוק.
תפתח את viewtopic_body.html, ותעבור לשורה מספר 267 אצלך, שהיא השורה:

קוד: בחר הכל

<td class="row-post-bottom"><div class="gensmall" style="float:{S_CONTENT_FLOW_BEGIN};">&nbsp;<!-- IF postrow.U_POST_AUTHOR --><a href="{postrow.U_POST_AUTHOR}">{PROFILE_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.U_PM --><a href="{postrow.U_PM}">{PM_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.U_EMAIL --><a href="{postrow.U_EMAIL}">{EMAIL_IMG}</a> <!-- ENDIF -->&nbsp;</div> <div class="gensmall" style="float: {S_CONTENT_FLOW_END};"><!-- IF not S_IS_BOT --><!-- IF postrow.U_DELETE --><a href="{postrow.U_DELETE}">{DELETE_IMG}</a> <!-- ENDIF --><a href="#" id="quick_edit{postrow.POST_ID}" onclick="quick_edit({postrow.POST_ID}); return false;">{QUICKEDIT_IMG}</a> {EDIT_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.U_QUOTE --><a href="{postrow.U_QUOTE}">{QUOTE_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- ENDIF -->&nbsp;</div></td>

החלף ב:

קוד: בחר הכל

<td class="row-post-bottom"><div class="gensmall" style="float:{S_CONTENT_FLOW_BEGIN};">&nbsp;<!-- IF postrow.U_POST_AUTHOR --><a href="{postrow.U_POST_AUTHOR}">{PROFILE_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.U_PM --><a href="{postrow.U_PM}">{PM_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.U_EMAIL --><a href="{postrow.U_EMAIL}">{EMAIL_IMG}</a> <!-- ENDIF -->&nbsp;</div> <div class="gensmall" style="float: {S_CONTENT_FLOW_END};"><!-- IF not S_IS_BOT --><!-- IF postrow.U_DELETE --><a href="{postrow.U_DELETE}">{DELETE_IMG}</a> <!-- ENDIF --><a href="#" id="quick_edit{postrow.POST_ID}" onclick="quick_edit({postrow.POST_ID}); return false;">{QUICKEDIT_IMG}</a> {EDIT_IMG}</a> <!-- ENDIF --> <!-- IF postrow.U_QUOTE --><a href="{postrow.U_QUOTE}">{QUOTE_IMG}</a> <!-- ENDIF -->&nbsp;</div></td>

מקסימום, אם זאת לא הבעיה, תחזיר את הקובץ הקודם. שווה לנסות, לא?

catooly
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי catooly » 26/06/2010 ב-13:22:44

הצלחתי לתקן את זה ע"י גיבוי.
1.אני מבין שעריכת הקבצים בקובץ הזה מתנגשת עם ההגדרות של המוד.
יש דרך נוספת להוריד את הפתור?
2. אני רוצה לאחד את המוד עריכה מתקדמת שלי (כפי שציינתי בתגובות קודמות) עם מוד העריכה המהירה.
אני לא יודע איך לעשות את זה בכלל, תוכל בבקשה להסביר לי מה עליי לעשות?

catooly
משתמש חדש
משתמש חדש
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי catooly » 29/06/2010 ב-14:37:26

הקפצה.

חזור אל “מודים שתורגמו”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 2 אורחים