עמוד 1 מתוך 1

אזהרה חמורה מפני משחיתי אתרים במסווה של תומכים

פורסם: 13/10/2010 ב-23:08:31
על ידי Shahar
שלום חברים,

לאחרונה התקבלו מספר דיווחים מחברים בקהילה הזו על כך שמשתמשים פנו אליהם והציעו לעזור להם לפתור בעיה שנתקלו בה במהלך השימוש במערכת, משתמשים אלו ביקשו לקבל הרשאות ניהול (ולעיתים אף הרשאת מייסד) במערכת של מבקש התמיכה על מנת שיוכלו לפתור את הבעיה בעצמם. במספר מקרים, כך לפי דיווחים שקיבלנו ניצלו המשתמשים את הרשאות הניהול שקיבלו כדי להשחית את האתר / לבטל את הרשאות הניהול במערכת של מבקש התמיכה ועוד. אלו הם משחיתי אתרים במסווה של תומכים.

לכן, הקפידו לא לתת לאנשים שאינכם מכירים את ההרשאות כדי לעשות עבורכם משהו, אלא אם כן מדובר בחבר צוות מכאן או משתמש בעל מוניטין שאתם מכירים וסומכים עליו. גם כאשר אתם נותנים הרשאות ניהול למשתמשים על מנת שיסייעו לכם בפתרון בעיה, אל תתנו להם הרשאות "מיותרות" שאין למשתמש צורך כדי לאבחן ולתקן את הבעיה. חשוב להדגיש שברוב המוחלט של המקרים אין בכלל צורך לתת למשתמש הרשאת מייסד על מנת שיוכל לעזור לכם !

בדרך כלל אין בכלל צורך לתת הרשאת ניהול למשתמש על מנת לפתור ולאבחן את הבעיה. פרסום בעייתכם בפורומי התמיכה שלנו יספיק על מנת שנוכל לאבחן את הבעיה ולתת לכם הנחיות לפתרון. בדרך הזו, נוסף על כך שבעיתכם נפתרה אתם יודעים כעת גם מהי הדרך לפתרון (דבר שעשוי לעזור לכם אם תיתקלו בבעיה זו בעתיד) וגם משתמשים נוספים יוכלו לקרוא את הפתרונות שפורסמו בפורום ולהעזר בהם במידת הצורך.

אם נתקלתם במשתמש שחבר בקהילה זו ומנצל הרשאות ניהול שניתנו לו באתרים של מבקשי תמיכה על מנת להשחית את אותם אתרים אנא דווחו לנו על כך ונדאג לחסום את המשתמש בהקדם.

בברכה,
צוות phpBB.co.il

תודה להמלך57 האחד על ניסוח ההודעה.