עזרתכם בבקשה

זה המקום לעבודה על תרגום עיצובים, פרסום עיצובים מתורגמים או מקוריים שלכם ולדיון על כל מה שקשור במראה המערכת. כי 'מה שיש בו' אולי חשוב, אבל הקנקן הזה פשוט מדהים.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה בעיצובים" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה בעיצובים יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
rony1
משתמש חדש
משתמש חדש

עזרתכם בבקשה

הודעה שלא נקראהעל ידי rony1 » 09/12/2013 ב-15:56:57

היי,

אני צריך את עזרתכם בבקשה.
בחרתי עיצוב לפורום, צירפתי פה את התמונה:
12.png

בעיצוב הזה הלינקים ללוח הבקרה למנהל כמו גם למנהל הראשי מופיע בקטגוריות העליונות, כך שזה בולט ומופיע באופציות הראשונות.

אני מעוניין ששני הלינקים האלו יופיעו בתחתית כמו בעיצוב המקורי שמגיע עם ההתקנה כי אין סיבה שכל המשתמשים יראו את זה, ואני לא רוצה לוותר על העיצוב שבחרתי רק בגלל המיקום של הלינקים.
אתם יודעים איך אני יכול לשנות את המיקום העליון של שני הלינקים ללוח הבקרה למנהלים כדי שיופיעו למטה בתחתית הפורום בדיוק כמו בעיצוב המקורי הדיפולטיבי - prosilver? ניראה לי שזה מיקום הולם יותר.

תודה..:)

UnderDog
משתמש באימונים
משתמש באימונים

Re: עזרתכם בבקשה

הודעה שלא נקראהעל ידי UnderDog » 09/12/2013 ב-16:37:49

אל תידאג, רק משתמשים בעלי ההרשות המתאימות רואים את הקישורים האלו.
אם זה ממש מציק לך בעין אני אכתוב לך מאוחר יותר( אני לא יכול כרגע) איך להעביר את הקישורים.

rony1
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: עזרתכם בבקשה

הודעה שלא נקראהעל ידי rony1 » 09/12/2013 ב-17:33:48

תודה,
אשמח אם תוכל להראות לי איך.

:)

חזור אל “עיצובים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 27 אורחים