בקרוב..BlackShot

זה המקום לעבודה על תרגום עיצובים, פרסום עיצובים מתורגמים או מקוריים שלכם ולדיון על כל מה שקשור במראה המערכת. כי 'מה שיש בו' אולי חשוב, אבל הקנקן הזה פשוט מדהים.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה בעיצובים" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה בעיצובים יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
thecool

בקרוב..BlackShot

הודעה שלא נקראהעל ידי thecool » 18/08/2011 ב-19:22:23

אוקיי,אני כרגע באמצע בניית עיצוב המבוסס על העיצוב ProSilver,ושמו של העיצוב הוא BlackShot.
בקרוב,אני אערוך את הנושא ואתן הדגמה,בינתיים,יש רעיונות? :P

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

Re: בקרוב..BlackShot

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 18/08/2011 ב-21:53:50

יש לי רעיון אחד: הגבל את תגובותיך והפוסטים שלך בפורום הזה ללא יותר משניים ביום (פחות יותר טוב - והכי טוב אפס).

thecool

הודעה שלא נקראהעל ידי thecool » 18/08/2011 ב-23:07:00

ועכשיו רעיון לעיצוב :x

IdanF
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 19/08/2011 ב-19:27:35

ttttt - די. לא נעים לך לראות תגובות שלו שמור בבטן.

ולנושא:
מה אתה מתכוון לעשות בעיצוב? אתה רוצה לעשות מיקס של כל הבקשות והדברים הנפוצים כאן?
בברכה,
עידן • חבר צוות פיקוח לשעבר

thecool

הודעה שלא נקראהעל ידי thecool » 19/08/2011 ב-20:17:39

כע למרות שאני רק מתחיל וכשבדקתי את המוד הכל היה מבולבל :S

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 19/08/2011 ב-21:54:52

מה על איזה מוד אתה מדבר?
בברכה,

thecool

הודעה שלא נקראהעל ידי thecool » 19/08/2011 ב-22:04:39

*עיצוב *~*

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 19/08/2011 ב-22:10:04

עיצוב זה לא מוד
בברכה,

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 19/08/2011 ב-22:23:16

IdanF כתב:ttttt - די. לא נעים לך לראות תגובות שלו שמור בבטן.

אתה צריך לשאול את עצמך למה האתר הזה טוב. אם הכוונה להמשיך בכיוון הנוכחי של אתר צ'אט שילדים מפרסמים בו הודעות כמו אלו שאליהן התייחסתי, רק תגידו - אין לי לא רצון ולא זמן לפלס את דרכי בין ערימות הדומן, ואני בהחלט יכול ללכת למקום אחר.

אם הכוונה להמשיך לקיים את השביבים האחרונים ממה שהיה פעם אתר לתמיכה בשימוש ב-phpbb, כדאי שמפעילי האתר ישמרו על נקיונו, ויעשו קצת כבוד לשניים-שלושה שרידים אחרונים לתמיכה שנשארו כאן - הזאב הבודד, לפעמים שלומי, ואנוכי (אם שכחתי מישהו אני מתנצל).

אין לי בעיה אם בכוונתכם לעמוד מנגד ולצפות[1] בהמשך ההפיכה של האתר לאתר garbage - רק תגידו, ובכך תחסכו לי (ואולי גם לזאב) את הזמן והטורח, ולעצמכם תחסכו את התגובות ה"לא נעימות".

thecool

הודעה שלא נקראהעל ידי thecool » 19/08/2011 ב-22:50:06

IdanF כתב:עיצוב זה לא מוד

ידוע לי XD פשוט התבלבלתי בין המילים..

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 20/08/2011 ב-17:52:20

ttttt כתב:

אתה צריך לשאול את עצמך למה האתר הזה טוב. אם הכוונה להמשיך בכיוון הנוכחי של אתר צ'אט שילדים מפרסמים בו הודעות כמו אלו שאליהן התייחסתי, רק תגידו - אין לי לא רצון ולא זמן לפלס את דרכי בין ערימות הדומן, ואני בהחלט יכול ללכת למקום אחר.

אם הכוונה להמשיך לקיים את השביבים האחרונים ממה שהיה פעם אתר לתמיכה בשימוש ב-phpbb, כדאי שמפעילי האתר ישמרו על נקיונו, ויעשו קצת כבוד לשניים-שלושה שרידים אחרונים לתמיכה שנשארו כאן - הזאב הבודד, לפעמים שלומי, ואנוכי (אם שכחתי מישהו אני מתנצל).

אין לי בעיה אם בכוונתכם לעמוד מנגד ולצפות[1] בהמשך ההפיכה של האתר לאתר garbage - רק תגידו, ובכך תחסכו לי (ואולי גם לזאב) את הזמן והטורח, ולעצמכם תחסכו את התגובות ה"לא נעימות".

אתה לא יכול לצפות שכל הגולשים פה יהיו מקצוענים ויהיו על רמה גבוהה כמו שאתה אומר
אני בטוח שגם אתה בתחילת דרכך בכל העניין של המערכת שאלת שאלות מטופשות, שאלות שוודאי כל מי שחודש במערכת צוחק עליהם. אני מאוד מעריך אותך ובאמת שאפשר להבין את העמדה שלך, אבל אם אתה אומר שיש פה שלושה אנשים שהם "מצילים" את הפורום הזה אז הדבר הנכון לעשות הוא לטפח אחרים, לעזור להם להגיע לרמה גבוהה כדי שעוד יוכלו לספק תמיכה ובמקום שניים שלושה זה יגדל לשלושה ארבעה וכך הלאה.
במסורת המשפטים הפוגעניים האלה שמאוד מרחיקים את המשתמשים שבסך הכל מתאמצים ומשקיעים את המקסימום שלהם כדי להצליח וללמוד יותר אנחנו לא נשיג פה כלום.. יישארו השניים שלושה אנשים שיודעים ותומכים והם אחלה ולא יצטרפו אליהם עוד.

בסך הכל אתה מציג מצב לא טוב ואתה כאדם שמאוד מוביל פה ויש לך יכולת ענקית לא תורם למצב הזה להשתפר.

את הדיון אנחנו לא נמשיך כאן, אם אתה רוצה נמשיך אותו בהודעות פרטיות.

אני מקווה שהבנת
בברכה,

lone_wolf
משתמש מכור
משתמש מכור

הודעה שלא נקראהעל ידי lone_wolf » 20/08/2011 ב-22:05:15

ttttt כתב:

אני כבר מזמן התייאשתי, עם כל הכבוד עידן השאלות הנשאלות על ידי הילדים האלה ממש לא קשורות לתמיכה במערכת

ולמה צריך לעניין אותי אם מישהו התחיל לבנות מוד או לעצב עיצוב כשיהיה מוכן ויבוא לו לפרסם ניתן לו ביקורת עד אז הוא סתם מבלבל בבי*ים

אגב עידן אם לא שמת לב אתה השריד האחרון של צוות האתר שעוד פעיל פה ואתה אפילו לא חבר בצוות תמיכה אלה רק בצוות פיקוח, אין פה חברי צוות תמיכה או חברי צוות מודים או חברי צוות עיצובים, יש רק שומר סדר אחד וגם הוא בא בטענות לצד הלא נכון

ttttt סה"כ אמר "בקול" מה שעוד הרבה משתמשים חושבים, נהיה פה פורום ספאם אחד גדול ונושאי תמיכה איכותיים כמו שהיו פעם כבר מזמן אין

אתה רוצה לדון בזה בהודעות פרטיות, בהצלחה לך, אני בטוח שאף אחד לא ישתף פעולה בדיון כזה בהודעות פרטיות

שבוע טוב

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 21/08/2011 ב-00:58:23

IdanF כתב:את הדיון אנחנו לא נמשיך כאן, אם אתה רוצה נמשיך אותו בהודעות פרטיות.

אני מקווה שהבנת

מי שלא הבין זה אתה.
מתי ראית אותי צוחק או לועג למישהו ששאל שאלה טפשית? (התשובה במהופך)
(דרך אגב: הזאב יכול להעיד שהוא מאד נפגע ממני פעם כשביקרתי אותו על מתן תשובות פוגעניות לשאלות טפשיות).

הדבר אליו אין לי סבלנות, ומה שמוציא ממני "ביטויים פוגעניים" אלו הן *תשובות* שגויות ומזיקות שמשתמשים שאין להם מושג איזה צד של העט כותב ואיזה צד דוקר נותנים למשתמשים אחרים ששואלים שאלות תמימות.

אין לי בעיה עם בורים, אבל ממש ממש אין לי סבלנות לבורים שבלי לחשוב גורמים נזק לאחרים.

ולא, כשאני לא ידעתי כלום על המערכת הזו, לא נתתי תשובה במצב שלא היה לי מושג במה מדובר, קל וחומר תשובה מזיקה.

בהחלט ייתכן שפה ושם נתתי תשובה שגויה - אני לא אומר שני אף פעם לא טועה, אבל לא בזה דברים אמורים. יש כאן למשל משתמש בשם yoyo או משהו דומה, שיודע מעט ומטעה הרבה. אף פעם לא ביקשתי ממנו להפסיק לענות - לכל היותר אמרתי "בתשובה הזו יויו לא צדק". גם שלומי בתחילת דרכו נתן יותר תשובות מזיקות מאשר מועילות, וגם ממנו אף פעם לא ביקשתי להפסיק לענות - לכל היותר ביקשתי שיקרא בעיון את השאלה לפני שהוא נותן תשובה.

המקרה הזה שונה לחלוטין - מדובר כאן במשתמש מציק ומזיק. אם היה כאן מישהו שעושה את תפקידו המשתמש הזה כבר היה חסום. אם נדמה לך שמדובר ב" שאלות מטופשות" אז אתה עוד יותר מנותק מהפורום הזה ממה שחשבתי - ואתה עוד היחיד מהצוות שצץ כאן לפעמים. בקיצור, כמו שכמה משתמשים נוהגים לחתום - "אפשר לנעול" (וכוונתי את האתר, לא את האשכול).

Shlomi1
משתמש מכור
משתמש מכור
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Shlomi1 » 21/08/2011 ב-01:14:49

ttttt כתב:
IdanF כתב:את הדיון אנחנו לא נמשיך כאן, אם אתה רוצה נמשיך אותו בהודעות פרטיות.

אני מקווה שהבנת

מי שלא הבין זה אתה.
מתי ראית אותי צוחק או לועג למישהו ששאל שאלה טפשית? (התשובה במהופך)
(דרך אגב: הזאב יכול להעיד שהוא מאד נפגע ממני פעם כשביקרתי אותו על מתן תשובות פוגעניות לשאלות טפשיות).

הדבר אליו אין לי סבלנות, ומה שמוציא ממני "ביטויים פוגעניים" אלו הן *תשובות* שגויות ומזיקות שמשתמשים שאין להם מושג איזה צד של העט כותב ואיזה צד דוקר נותנים למשתמשים אחרים ששואלים שאלות תמימות.

אין לי בעיה עם בורים, אבל ממש ממש אין לי סבלנות לבורים שבלי לחשוב גורמים נזק לאחרים.

ולא, כשאני לא ידעתי כלום על המערכת הזו, לא נתתי תשובה במצב שלא היה לי מושג במה מדובר, קל וחומר תשובה מזיקה.

בהחלט ייתכן שפה ושם נתתי תשובה שגויה - אני לא אומר שני אף פעם לא טועה, אבל לא בזה דברים אמורים. יש כאן למשל משתמש בשם yoyo או משהו דומה, שיודע מעט ומטעה הרבה. אף פעם לא ביקשתי ממנו להפסיק לענות - לכל היותר אמרתי "בתשובה הזו יויו לא צדק". גם שלומי בתחילת דרכו נתן יותר תשובות מזיקות מאשר מועילות, וגם ממנו אף פעם לא ביקשתי להפסיק לענות - לכל היותר ביקשתי שיקרא בעיון את השאלה לפני שהוא נותן תשובה.

המקרה הזה שונה לחלוטין - מדובר כאן במשתמש מציק ומזיק. אם היה כאן מישהו שעושה את תפקידו המשתמש הזה כבר היה חסום. אם נדמה לך שמדובר ב" שאלות מטופשות" אז אתה עוד יותר מנותק מהפורום הזה ממה שחשבתי - ואתה עוד היחיד מהצוות שצץ כאן לפעמים. בקיצור, כמו שכמה משתמשים נוהגים לחתום - "אפשר לנעול" (וכוונתי את האתר, לא את האשכול).

מילים כדורבנות, מסכים לחלוטין.

אומנם הדרך שהדבר מתבצע לא הכי נוחה, אופן הכתיבה עוקצני, אבל עדיין לא מדובר בהודעה אחת או משתמש אחד, מדובר בעשרות משתמשים בחודשים האחרונים.

אני יכול לספור על יד אחת את מספר הפעמים שtttttt העיר לי.
ולא יכול לספור את מספר הפעמים של tttttt וזאב בודד עזרו לי (התקנתי את המערכת לראשונה בזכות זאב בודד, בזמנו..)

העניין הוא - הפורומים מתדרדר מיום ליום, פקחו עיניים!

עידן, באמת כל הכבוד שאתה שומר כאן על כבוד המשתמשים, אבל בחאיית, לא מדובר על משתמש ספציפי או אחר, מדובר על תקופה ארוכה כפי שהזכרתי.

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 22/08/2011 ב-10:01:06

באמת שאני יכול להבין את מה שאתם אומרים ואתם יודעים שאני מלא הערכה לכל אחד ואחד מכם; שלומי, זאב, tttt
אני חושב שבמקרה הזה אני כבר לא הכתובת... אני אישית לא יכול סתם ככה להרחיק משתמש כי הוא כותב שטויות כשהוא סך הכל מנסה לעשות. כמו שאמרתם אני רק מפקח פה על הסדר בזמני הפנוי... ואני רק אחד ולא תמיד אפשר להגיע לכל המקומות בזמן שיש לי. אני אעביר את האשכול הזה הלאה ונחשוב מה אפשר לעשות.
תודה על ההערות ואני מקווה שהמצב ישתפר (:
בברכה,

חזור אל “עיצובים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 39 אורחים