מוד תת-ניק SubNick

כאן נשוחח על מודים, תוספות ושיפורים למערכת, נעבוד ביחד על תרגום מודים חדשים וכו'. זה המקום לאנשים הטכניים שמעוניינים "לחפור" במערכת ולהתאים אותה כמו שהם רוצים.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה במודים" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה במודים יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
סמל אישי של המשתמש
tomi012
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד
יצירת קשר:

Re: מוד תת-ניק SubNick

הודעה שלא נקראהעל ידי tomi012 » 06/07/2014 ב-14:14:45

iMusic כתב:שלום,
אני לא מבין לפי האשכול מה המוד מאפשר במדויק,
האם המוד מאפשר הגדרה של תת ניק אשר יהיה לכל אחד אשר נרשם לקהילה?
האם המוד מאפשר הכנסת תמונה בתור התת ניק?
האם המוד מאפשר שהתת ניק יהיה קטן יותר מהניק עצמו?
האם המוד מאפשר לי צבעים לתת ניק?
האם המוד יאפשר לי החנסת עברית ואנגלית ללא בלבול בתת ניק?
המוד יאפשר לי להחליט את כל ההחלטות שאני רוצה (לא כאילו איפה התת ניק נמצע יותר לדברים כמו מעל לשאלה הזאת)?
תודה
איתי

היי. :wink:
המוד מאפשר לך להגדיר בעמוד ניהול המשתמשים בלוח הבקרה למנהל הראשי תת' ניק למשתמש שתבחר.
אני לא ראיתי אפשרות להגיד תת' ניק אוטומטית לכל מי שנרשם, אלא תצטרך לבחור משתמש ספציפי ואז להגדיר לו תת' ניק.
לא ניסיתי להכניס תמונה בתת' ניק אבל אני די בטוח שזה לא אפשרי, התת' ניק בגרסה הזו יותר גדול מהניק עצמו
אבל אתה יכול להתאים את הגודל שלו לגודל שאתה רוצה. :wink:
הצבע של התת' ניק הוא הצבע של ניק המשתמש. אם יש לך משתמש שחבר בקבוצת מנהלים וצבע הקבוצה הוא כחול,
התת' ניק של המשתמש הזה יהיה בצבע כחול. לא ראיתי שום בלבול כשכותבים באנגלית ובעברית בתת' ניק. :)
מארק.
phpBB Ascraeus

חזור אל “מודים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 72 אורחים