phpBB alpha

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

Gleek
משתמש חדש
משתמש חדש

phpBB alpha

הודעה שלא נקראהעל ידי Gleek » 19/11/2013 ב-21:44:07

מתיי בערך תסיימו לתרגם?
אני צריך כמה שיותר מהר את הגרסא המתורגמת...
הריי הגרסא באנגלית מוכנה כבר כגרסא ראשונית ושוחררה, וכל מה שנשאר זה לתרגם לעברית, נכון? מתיי יתורגם?
ז"א מתיי אתם משערים שהתרגום יסתיים? חודש? שבוע? שבועיים? איזה פרק זמן?
תודה רבה וסליחה על החפירה :)

מנהל ראשי

Re: phpBB alpha

הודעה שלא נקראהעל ידי Alter » 20/11/2013 ב-09:43:50

Gleek כתב:מתיי בערך תסיימו לתרגם?
כשנכריז על תרגום מוכן.
Gleek כתב:אני צריך כמה שיותר מהר את הגרסא המתורגמת...
מה בדיוק אתה מתכנן לעשות איתה? הגרסא לא יציבה, לא מומלץ להתקין ולהריץ אותה בשום צורה.
Gleek כתב:הריי הגרסא באנגלית מוכנה כבר כגרסא ראשונית ושוחררה, וכל מה שנשאר זה לתרגם לעברית, נכון? מתיי יתורגם?
הגרסא העולמית, ששוחררה, שוחררה בשביל שהקהילה תוכל לעזור לפתח את המערכת, למצוא חורי אבטחה ולסגור אותם, לדווח על שגיאות ודברים שלא עובדים כמצופה, לא בשביל שנרוץ לתרגם אותה.
Gleek כתב:ז"א מתיי אתם משערים שהתרגום יסתיים? חודש? שבוע? שבועיים? איזה פרק זמן?
תודה רבה וסליחה על החפירה :)

התרגום יסתיים בגדול, כשכל הקבצים יהיו בעברית, כמובן שלא נוציא אף גרסא "עברית" עד הגרסא הסופית, מסיבה אחת פשוטה > זה יגרום לאי הבנות וח'ברה שיתחילו להתקין את המערכת עוד לפני שהיא באמת תהיה יציבה מספיק.

אגב, אם אתה כל כך "לחוץ" אתה מוזמן לעזור בתרגום. פשוט תכנס לפרוייקט בGitHub ותתחיל לתרגם.
Alter.

Gleek
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי Gleek » 20/11/2013 ב-12:05:47

אוקיי...
מה בדיוק אתה מתכנן לעשות איתה? הגרסא לא יציבה, לא מומלץ להתקין ולהריץ אותה בשום צורה.

אני צריך אותה לאתר, כמובן שהוא לא יצא בשנה הקרובה אבל... צריך בשביל שהכל כבר יהיה מוכן כי הגרסא שאנחנו רוצים לפורום באתר זה האלפא, ככה שנוכל לעדכן גרסאות כל פעם בלי שהכל ימחק... אלה אם יהיה אפשר לעדכן מהגרסא האחרונה שיצאה (לפניי האלפא) לאלפא...
כי אחרת נצטרך למחוק הכל...

אגב, אם אתה כל כך "לחוץ" אתה מוזמן לעזור בתרגום. פשוט תכנס לפרוייקט בGitHub ותתחיל לתרגם.

צריך ידע בתכנות לזה או רק ידע באנגלית?
התרגום יסתיים בגדול, כשכל הקבצים יהיו בעברית, כמובן שלא נוציא אף גרסא "עברית" עד הגרסא הסופית, מסיבה אחת פשוטה > זה יגרום לאי הבנות וח'ברה שיתחילו להתקין את המערכת עוד לפני שהיא באמת תהיה יציבה מספיק.

אוקיי, מתיי אתם משערים שהגרסא הסופית+תרגום עברי יצאו? איזה פרק זמן?

מצטער שאני חופר או מציק או לא מבין משהו...

סמל אישי של המשתמש
alex542
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעה שלא נקראהעל ידי alex542 » 19/01/2014 ב-20:44:43

לדעתי יצא לקראת סוף השנה אם לא בשנה הבאה או משהו כזה.
הגרסא נמצאת כרגע בגרסאת אלפא2 אחרי חודשיים +- ממתי שיצאה הגרסא תצא בטא אם איני טועה ואז יצאו עוד כמה גרסאות בטא שכל אחת מהן בערך במרווח של חודשיים.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים