ברכות

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

ברכות

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 04/12/2009 ב-18:53:02

קבלו תמיכתי המלאה בשינוי: במקום "דיווח שגיאות" פורום "פיתוח התרגום העברי".
אני חושב שפיתוח קהילתי הוא מוד העבודה הטוב ביותר לפרויקטים מסוג זה.

הצעד הבא:
אנא צרו רפוזיטורי פתוח לציבור עם התרגום.
אני ממליץ על שימוש ב git: באופן כזה כל חבר קהילה יוכל בקלות ליצור "שיבוט" (clone), לערוך בעצמו (או בעצמה), ולשלוח לכם בקשה למשוך את השינויים שביצע.

למשל על http://github.com או על http://repo.or.cz

סמל אישי של המשתמש
Shahar
מנהל ראשי
מנהל ראשי
יצירת קשר:

Re: ברכות

הודעה שלא נקראהעל ידי Shahar » 04/12/2009 ב-19:41:17

תודה על המילים החמות וההמלצות,

אני בדיוק עכשיו עובד על נושא השיקופיות, בוא נקרא לזה ככה, אתה בטוח שלדעתך זו האפשרות הטובה ביותר?

חשבתי על זה שיתכן שמשתמש ירצה להציע שינוי יחסית קטן, אני לא רוצה שבשביל מילה נצטרך ליצור שיבוט של קובץ שלם שעשוי להכיל אלפי שורות. שאלתי היותר ממוקדת היא, האם האפשרויות שהבאת בקישורים שצירפת מאפשרות גם מיקוד לרמה כזו?

אגב בעדיפות אנחנו רוצים משהו שיאוכסן in-house.

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 04/12/2009 ב-21:58:00

Dawn כתב:אני בדיוק עכשיו עובד על נושא השיקופיות, בוא נקרא לזה ככה, אתה בטוח שלדעתך זו האפשרות הטובה ביותר?

לא הייתי אומר "בטוח".

Dawn כתב:חשבתי על זה שיתכן שמשתמש ירצה להציע שינוי יחסית קטן, אני לא רוצה שבשביל מילה נצטרך ליצור שיבוט של קובץ שלם שעשוי להכיל אלפי שורות. שאלתי היותר ממוקדת היא, האם האפשרויות שהבאת בקישורים שצירפת מאפשרות גם מיקוד לרמה כזו?
כדי שמשתמשת תוכל לעבוד ברצינות, היא צריכה את החבילה כולה, כדי לוודא עקביות בשימוש במונחים.
להציע שינוי קטן - של מילה, תו או רווח, (אם לא רוצים לדחוף או למשוך), מתבצע בד"כ ע"י patch. המערכות אליהן הצבעתי תומכות תמיכה מלאה בעבודה ב"טלאים", בנוסף לדחיפה ומשיכה.

כמובן ש"פשוט" זה מושג לא לגמרי חד-משמעי: בוא נאמר שאחרי שמבינים את המשמעויות ומתרגלים לאופן העבודה, זה פשוט מאד, אולם יתכן שעקומת הלמידה עשויה להיות תלולה, בייחוד אם קהל היעד לא מיומן בשימוש במערכות כאלו.
לכל הפחות הייתי מבקש להחזיק את הפרויקט במשהו דמוי sourceforge, ולשמור עליו מעודכן, כלומר שהמשתמשים שמוכנים להשתמש ב SCM לא יצטרכו לחכות ל"שחרור גרסה" אלא תהיה להם גישה למצב המעודכן ביותר של הקבצים, כולל "עבודה בתהליך".

הסיבה שחשבתי ש git יהיה cool היא (מעבר זה שהוא פשוט cool) שפרויקט האם הודיע שהגרסה הבאה תוחזק ב git.
http://wiki.phpbb.com/PhpBB4/Development_Infrastructure

אולם כל תשתית אחרת (.svn, cvs etc) מקובלת.

בברכה.

סמל אישי של המשתמש
Ronny
מנהל ראשי
מנהל ראשי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Ronny » 26/12/2009 ב-18:30:50

מעניין, מה שאתה אומר.
אני חושש שעבור רוב הגולשים כאן, שימוש במערכת בסגנון github ישמע מסובך ומרתיע מדי.

אני מקווה שנוכל ליישם מערכת תרגום חזקה ופשוטה לשימוש.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 46 אורחים