בעיות עם הרשמה לאתר

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

nitzanb
משתמש חדש
משתמש חדש

בעיות עם הרשמה לאתר

הודעה שלא נקראהעל ידי nitzanb » 04/10/2009 ב-14:56:49

אני מקווה שזה הפורום הנכון, אין פה פורום שהנושא שלו הוא בעיות באתר או לפחות לא ראיתי כזה, אם יש אני משוכנע שהמנהלים החביבים פה ימצאו דרך להעביר את הדיון לפורום הרלוונטי ואני מתנצל מראש אם אני בפורום הלא נכון.

אז שלום, אני ניצן ומי שמכיר אותי קרוב לוודאי מכיר אותי דווקא דרך קהילת וורדפרס הישראלית.
בכל מקרה, נעים מאוד ועכשיו התלונות שלי.
א. אני לא יודע מתי עודכנה פה הקאפצ'ה בפעם האחרונה אבל היא כמעט בלתי אפשרית למעבר. אני די משוכנע שאני לא בוט ובכל זאת נכשלתי כישלון מוחץ 5 או 6 פעמים בבכלל לנסות להבין איפה רואים אותיות בקאפצ'ה הזו. לא יודע תחת האחריות של מי זה או אם בכלל אפשר לטפל בזה - אבל אם אפשר, בבקשה עשו משהו למען הגולשים הבאים אחרי.

ב. ליד הקאפצ'ה מופיע כיתוב - אם אינך מצליח לקרוא אנא שלח מייל לאדמין - [email protected] רק שהכתובת הזו ככל הנראה איננה פעילה כי מיילים שנשלחים אליה חוזרים מיד עם הודעת שגיאה.

חוץ מזה, יום טוב וחג שמח

מנהל ראשי

Re: בעיות עם הרשמה לאתר

הודעה שלא נקראהעל ידי Alter » 04/10/2009 ב-18:49:47

אהלן,

תודה על ההערות.
סידרתי את האישור החזותי שלנו. מקווה שעכשיו יהיה קצת יותר קל. למרות שאם היה לך קשה, אז בתקווה שככה גם לרובוטים :roll:

לגבי המייל, אני אדבר עם שחר על זה ונדאג לסדר את זה עוד השבוע, זה נראה כמו בעיה בהגדרות מייל של השרת.
Alter.

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 63 אורחים