כמה מילים על המערכת

דיון כללי על המערכת החדשה. ספרו לנו איך אתם מסתדרים איתה, הציעו הצעות, הביעו דיעות וכו'. שימו לב שזהו אינו פורום תמיכה.

מנהל: צוות האתר

ronel147
משתמש חדש
משתמש חדש

כמה מילים על המערכת

הודעה שלא נקראהעל ידי ronel147 » 20/01/2008 ב-20:18:57

הרבה זמן שלא הייתי בפורום הזה,
עכשיו באתי לראות מה שלומו וראיתי שהתקדמתם במערכת.
עיצוב:
עיצוב יפה, רק השינוי צבע הזה עם העכבר ממש מציק מכיוון שאני מצפה שאם הכל שינה צבע, אז יהיה ניתן ללחוץ על הכל...דרך חיים פשוטה באינטרנט, כזכור שינוי צבע הלינק...

תצוגה:
תצוגת הפורומים הראשית ממש נחמד, אהבתי את הפינות המעוגלות.
תצוגת ההודעות:פה יש בעיה לדעתי מאוד מציקה, פרטי המשתמש עברו לשמאל, שכולם רגילים לצד ימין...יהיה נחמד אם זה יחזור לימין (אני עצמי יודע כי כשאני אתקין אני אעביר זאת).

פחות או יותר זה הכל לבנתיים :)

עריכה: דבר נוסף שמצאתי זה אתה, זה אופציית שמירת ההודעה, אופצייה נחמדה, רק יהיה נחמד אם השמור יהיה בבר עם ההדגשה,נטייה,הוספת תמונה וכיו"ב.

finepix
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: כמה מילים על המערכת

הודעה שלא נקראהעל ידי finepix » 20/01/2008 ב-22:36:53

ronel147 כתב:הרבה זמן שלא הייתי בפורום הזה,
עכשיו באתי לראות מה שלומו וראיתי שהתקדמתם במערכת.
עיצוב:
עיצוב יפה, רק השינוי צבע הזה עם העכבר ממש מציק מכיוון שאני מצפה שאם הכל שינה צבע, אז יהיה ניתן ללחוץ על הכל...דרך חיים פשוטה באינטרנט, כזכור שינוי צבע הלינק...

תצוגה:
תצוגת הפורומים הראשית ממש נחמד, אהבתי את הפינות המעוגלות.
תצוגת ההודעות:פה יש בעיה לדעתי מאוד מציקה, פרטי המשתמש עברו לשמאל, שכולם רגילים לצד ימין...יהיה נחמד אם זה יחזור לימין (אני עצמי יודע כי כשאני אתקין אני אעביר זאת).

פחות או יותר זה הכל לבנתיים :)

עריכה: דבר נוסף שמצאתי זה אתה, זה אופציית שמירת ההודעה, אופצייה נחמדה, רק יהיה נחמד אם השמור יהיה בבר עם ההדגשה,נטייה,הוספת תמונה וכיו"ב.

זה מה שמיוחד במערכת ... :|

סמל אישי של המשתמש
Ronny
מנהל ראשי
מנהל ראשי
יצירת קשר:

Re: כמה מילים על המערכת

הודעה שלא נקראהעל ידי Ronny » 22/01/2008 ב-00:28:11

שמחים לראות פה גולשים מהעבר..
תודה על המחמאות, אבל חשוב לי להזכיר שאנחנו בסופו של דבר המהדורה העברית של הפרויקט העולמי - אז הפינות המעוגלות זה לא פטנט שלנו, כמו שפרטי המשתמש לאחר ההודעה זה רעיון של מפתחים מכל העולם.

בתור התרגום הרשמי, אנחנו מעדיפים להיראות 'רשמיים' ודומים לעיצוב ברירת המחדל, ולא להתחיל להשתגע רק כי יש לנו טעם אישי.. אבל אנחנו בהחלט ממליצים לכל המשתמשים שלנו לגוון, להתאים לעצמם את המערכת עד לפרטים הכי קטנים, לתרגם וליצור עיצובים. תתפרעו 8)

חזור אל “דיון”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים