איך אפשר להוסיף משהו לתנאי ההסכמה?

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
Eithanet
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

איך אפשר להוסיף משהו לתנאי ההסכמה?

הודעה שלא נקראהעל ידי Eithanet » 19/10/2014 ב-13:02:02

כתובת המערכת: לא נחוץ במקרה הזה
גירסאת המערכת:3.0.11
האם זוהי התקנה חדשה או עידכון/שדרוג של המערכת:לא
מודים אשר הותקנו:
המודים ה.JPG
מודים אשר הותקנו

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
שלום לכולם אני מעוניין להוסיף דברים לתנאי ההסכמה, אני לא רוצה להוריד זכויות לphphbb אני רוצה להוסיף.
כאשר אני מוסיף דברים נמחצים ועל זה כבר פתחתי נושא (בעיות בפורום (דברים "נמחצים")) זה מוחץ הכול ואך מוחק דברים חשובים מלוח הבקרה, יש דרך להוסיף דברים בלי שיקרה כזה דבר?
תודה לעוזרים!
יום טוב
איתן
תמונה

or123111
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

Re: איך אפשר להוסיף משהו לתנאי ההסכמה?

הודעה שלא נקראהעל ידי or123111 » 19/10/2014 ב-14:27:48

כנס בבקשה לקובץ overall_header.html ותעתיק לכאן את שתי השורות הראשונות.

Eithanet
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Eithanet » 19/10/2014 ב-17:12:54

למה?
אם אתה חושב שזאת הבעיה אז זאת טעות כי הבעיה היא בקובץ הcommon
אבל בסדר הינה:

קוד: בחר הכל

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd">
<
html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" dir="{S_CONTENT_DIRECTION}" lang="{S_USER_LANG}" xml:lang="{S_USER_LANG}">
תמונה

RUBHRUBH
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעה שלא נקראהעל ידי RUBHRUBH » 21/10/2014 ב-16:34:45

or123111 כתב:כנס בבקשה לקובץ overall_header.html ותעתיק לכאן את שתי השורות הראשונות.

שקד, אין קשר לשתי השורות הראשונות של הקובץ (מה כבר היית עושה איתם?) ולפותח האשכול -
המודים מותאמים לגרסה החדשה? קשה לנו לדעת במיוחד, אחרי איזה מוד בדיוק הבעיה נוצרה?
כל תרגום, מתן תמיכה ועזרה שלי, הינם על אחריותכם המלאה.
בתרגום מומלץ לגבות את קבציי הפורום ואת מוסדו.
רון.

סקייפ:
ron-zaafrani

or123111
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

הודעה שלא נקראהעל ידי or123111 » 21/10/2014 ב-17:04:43

RUBHRUBH כתב:
or123111 כתב:כנס בבקשה לקובץ overall_header.html ותעתיק לכאן את שתי השורות הראשונות.

שקד, אין קשר לשתי השורות הראשונות של הקובץ (מה כבר היית עושה איתם?) ולפותח האשכול -
המודים מותאמים לגרסה החדשה? קשה לנו לדעת במיוחד, אחרי איזה מוד בדיוק הבעיה נוצרה?

רון, בפורום שלי קרה את אותו דבר.
הבעיה הייתה שכביכול השורות לא היו והכפתורים היו נמחצים.

Eithanet
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Eithanet » 22/10/2014 ב-12:42:19

1. קוראים לי איתן
2. זה לא קשור למודים המודים עובדים מעולה וזה קרה מיד אחרי ששיניתי את קובץ הcommon ואחרי שהחזרתי את המקורי הכול הסתדר,אני לא מבין מה עשיתי אני כולה הוספתי משהו לשורות של תנאי ההסכמה.
אני ראיתי אתרים ששינו את תנאי ההרשמה האם יש דרך לשנות בלי המחיצה?
תמונה

Eithanet
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Eithanet » 22/10/2014 ב-12:42:19

1. קוראים לי איתן
2. זה לא קשור למודים המודים עובדים מעולה וזה קרה מיד אחרי ששיניתי את קובץ הcommon ואחרי שהחזרתי את המקורי הכול הסתדר,אני לא מבין מה עשיתי אני כולה הוספתי משהו לשורות של תנאי ההסכמה.
אני ראיתי אתרים ששינו את תנאי ההרשמה האם יש דרך לשנות בלי המחיצה?
תמונה

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 22/10/2014 ב-15:50:16

תנאי ההרשמה מופיעים תחת TERMS_OF_USE_CONTENT בקובץ ucp.php בספריית השפות. אם שינית את התנאים הללו וזה גרם לשינוי בעיצוב הפורום, כנראה לא השתמשת בכלים הנכונים לעריכת הקובץ. יש הרבה כלים שיודעים לעשות זאת, אבל יש גם כלים אחרים שיכולים לגרום לבעיות. רוב המשתמשים כאן נוהגים להשתמש בכלי בשם notepad++ (לא לבלבל עם notepad).
זו תוכנה חופשית (חפש בגוגל), שבעזרתה ניתן לערוך ולשמור קבצים בקידוד יוניקוד. חשוב להקפיד ולהשתמש בקידוד "utf-8 without BOM".

כיוון שלדבריך ערכת את הקובץ common.php, כנראה השינויים שאתה מתכוון אליהם אינם דווקא ב"תנאי השימוש" - לא לגמרי ברור למה אתה קורא "תנאי ההסכמה" (זה ביטוי נפוץ יותר כשמדובר על חתונות).

כך או כך, הדברים שרשמתי למעלה נכונים גם לגבי קובץ זה.

Eithanet
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Eithanet » 22/10/2014 ב-17:16:18

אוקי אז תנאי שימוש...
ואני עורך עם notepad רגיל הקרדיט התחתון הוספתי לו משהו בהצלחה אבל התנאי שימוש זה מוחץ
תמונה

ttttt
משתמש מתקדם
משתמש מתקדם

הודעה שלא נקראהעל ידי ttttt » 23/10/2014 ב-15:45:27

זכותך המלאה להתעלם מהעצות שאתה מקבל, אבל אם אתה בוחר לעשות זאת, לא ברור למה אתה שואל.

ספציפית, notepad אמנם יודע לערוך קבצים בקידוד utf-8, אבל הוא לא יודע לשמור אותם בלי BOM, דבר שכפי שציינתי בהודעתי הקודמת גורם לבעיות.

Eithanet
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Eithanet » 23/10/2014 ב-17:12:40

טוב דבר ראשון אני רוצה לערוך את זה:
בעת הגישה אל “פורום דמו” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “~צונזר~”, “~צונזר~”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “~צונזר~”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “~צונזר~”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBBהישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “פורום דמו” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “פורום דמו” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא יחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “פורום דמו” ולא phpBB ישאו באחריות לכל נסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.

הnotepad ערך מעולה את הקובץ של הucp אז ניסיתי את אותו על הcommon אבל מחץ. אני עכשיו יעשה את הutf-8 without BOM אבל שתדע שפעם האחרונה שעשיתי את זה זה לא קידד ועשה גיבריש.
תמונה

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 114 אורחים