עזרה| רוצה להתקין פורום, יש אחסון, העלאתי קבצים - חסר כתובת

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
Negative
משתמש חדש
משתמש חדש

עזרה| רוצה להתקין פורום, יש אחסון, העלאתי קבצים - חסר כתובת

הודעה שלא נקראהעל ידי Negative » 02/07/2014 ב-07:08:04

קניתי אחסון והעלאתי קבצי התקנה של הפורום לאותו שרת אחסון.

לפני מספר ימים כשנרשמתי לשרת חינמי - היה לי באימייל כתובת של האתר שלי שדרך הכתובת הזו התקנתי את הקבצים שהעלאתי לאותו שרת אחסון.

עכשיו לאחר שקניתי שרת בכסף, קיבלתי את האחסון והעלאתי את הקבצים לתיקיית public_html כרגיל, אך כדי להתקין אותם אני צריך להכנס לכתובת כל שהיא באינטרנט ושם אני כבר אגיע לפאנל של ההתקנה של הפורום. אבל אין לי כתובת כזאת. מה אני יכול לעשות?

יש לי אייפי של השרת - שם משתמש של ה-ftp והכל. פתחתי mySQL. הכל מוכן - אני רק צריך כתובת אינטרנט של ההתקנה. איך אני יכול להגיע לכך?\

את האחסון קניתי מ-godaddy.com

חסר לי ה: (דוגמא): http://www.atarInternet.co.il/phpbb3/install/index.php .
אין לי כתובת של אתר אינטרנט - באחסון עצמו רשמתי את האתר http://www.game-play.co.nr שזה הפורום החינמי שפתחתי. אבל כנראה בגלל שמותקן שם כבר פורום זה לא מתקין לי.

בלי שום קשר - אין לי אתר עם דומיין וניסיתי לפתוח חינמי אבל הם מצפים שיהיה לך אתר אינטרנט קודם לפני שיתנו לך דומיין חינמי.

or123111
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד

Re: עזרה| רוצה להתקין פורום, יש אחסון, העלאתי קבצים - חסר כת

הודעה שלא נקראהעל ידי or123111 » 02/07/2014 ב-07:30:35

העלאת את תיקיית install נכון?
אם לא - תעלה.
אם כן - תנסה לתת הרשאה לתיקיית install את ההרשאה 777 או 0777 (לא בטוח שזה עובד).

בהצלחה!

Negative
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: עזרה| רוצה להתקין פורום, יש אחסון, העלאתי קבצים - חסר כת

הודעה שלא נקראהעל ידי Negative » 02/07/2014 ב-10:18:17

כן העלתי את התיקיה install - אבל אני לא יודע על מה אתה מדבר ואיך עושים את זה.

אולי לא הבנת אותי...

אני פותח את הדפדפן על מנת להתקין את הפורום. מה אני צריך לרשום בשורת הכתובת על-מנת להגיע להתקנה?
אין לי כתובת של אתר או דומיין שקניתי.

יש לי סה"כ את ה-IP שהביא לי החברה שקניתי ממנה את שרת האחסון.

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 122 אורחים