שלום, שתי שאלות בנוגע ל-PHPbb (שינויים בפורום)

אם התקנתם התקנה חדשה, שדרגתם התקנה קיימת או שאתם סתם מתעניינים - בטוח יש לכם שאלות - זה המקום לשאול אותן. אנשי צוות התמיכה המשובח שלנו יודעים לעשות נפלאות ב-phpBB, תנסו אותם.

מנהל: צוות האתר

חוקי הפורום
יש לקרוא את הנושא "חוקי כתיבה והשתתפות בפורום תמיכה" לפני ההשתתפות בפורום זה. בניגוד לפורומים אחרים כאן בקהילה - בפורום תמיכה יש שימוש באזהרות ומשתמשים שלא ישתתפו בפורום עפ"י הכתוב בנושא הנהלים - יורחקו ממנו. אנא, מנעו מכולנו אי נעימות על מנת שנוכל לעזור לכולכם ללא יוצא מן הכלל.
elight
משתמש חדש
משתמש חדש

שלום, שתי שאלות בנוגע ל-PHPbb (שינויים בפורום)

הודעה שלא נקראהעל ידי elight » 29/07/2008 ב-00:13:47

קודם כל, שלום לכלום.

השאלות:

1.כיצד אני יכול לשנות את טופס ההרשמה לפורום הקיים בתוכנה, כלומר להוסיף שדות שונים בנוסף למה שקיים, אם אפשר אז הסבר מפורט. (לדוגמא, אם בטופס הרשמה יש "שם משתמש" סיסמא" ועוד, אני ארצה להוסיף שדה של "תאריך לידה", "תחביבים" ועוד...)

2.כיצד אני מחליף את הלוגו של "phpbb creating communities", שנמצא בראש העמוד, בלוגו משלי. ניסיתי לעשות זאת ע"י הכנסה לתיקייה "docs" (שנמצאת בFTP של השרת שלי) ולהחליף את הקובץ "site_logo" בקובץ משלי (ע"י שינוי השם של הקובץ הישן ורשימת" site_logo" בקובץ החדש. אך זה לא הצליח, למישהו יש הצעות?

dodo144
משתמש באימונים
משתמש באימונים

Re: שלום, שתי שאלות בנוגע ל-PHPbb (שינויים בפורום)

הודעה שלא נקראהעל ידי dodo144 » 29/07/2008 ב-00:46:03

לגבי אחד אני חושב שיש מוד שמוסיף את הדברים האלה לדף הרשמה תבדוק אל תתפוס אותי במילה!
לגבי השני אתה לא צריך כנס ללוח בקרה למנהל ראשי לעיצובים יש לך שמה עריכת תמונות שנה את הקובץ של הלוגו למה שתרצה או שתחליף בFTP קובץ בקובץ על ידי שינוי השם של הקובץ שלך בשם של הלוגו הראשי

BBman
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר

הודעה שלא נקראהעל ידי BBman » 29/07/2008 ב-00:48:20

שלום גם לך וברוך הבא!

1.על מנת להוסיף שדות להרשמה, הכנס ללוח הבקרה->משתמשים וקבוצות->שדות פרופיל מותאמים אישית
שם יש ממשק פשוט לכך.

2.על מנת להחליף לוגו, אתה יכול פשוט להחליף את התמונה site_logo.gif בתמונה אחרת באותו שם, זה אמור לעבוד, או להעלות לתיקייה imageset תמונת לוגו אחרת, ואז להכנס לעיצובים->ערכות תמונה->העיצוב שלך->ערוך->בחר תמונה:לוגו ראשי->תמונה : תבחר את התמונה שהעלית ושמור

בהצלחה
מור.
"Give a man a fish, and you feed him for a day. Teach a man to fish, and you feed him for a lifetime"

elight
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי elight » 29/07/2008 ב-18:37:24

תודה רבה על התגובות הקודמות, הם עזרו לי, אך עדיין נותרו לי מספר שאלות:

1.הבנתי כיצד להוסיף שדות בטופס ההרשמה, אך כעת אני מעוניין לדעת אם זה אפשרי ליצור טופס הרשמה חדש משלי, טופס הרשמה מהיר. כלומר, אם משתמש ירצה להתחבר רק בכדי לפרסם שאלה, תגובה או שניים, אז יהיה לו אפשרות להשתמש בטופס ההרשמה המהיר (וכך גם המשתמש שיווצר מכך יהיה זמני, עד 48 שעות לדוגמא).

2.לא הצלחתי להחליף את הלוגו לפי שתי השיטות המתוארות. לא מצאתי בתיקייה ה-PHPbb שלי בשרת המאחסן תיקייה בשם "imageset" אלא רק Images ובתיקייה של adm. למרות שהכנסתי את התמונה שלי, בפאנל של העיצובים של האדמין לא מצאתי אותה בכדי לבחור אותה לפורום. מה הבעיה, ואיזה תיקייה אני צריך להכניס אליה?

elight
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי elight » 29/07/2008 ב-18:37:25

סליחה, כפילות הודעה. עדיין מחכה לתשובה.
נערך לאחרונה על ידי elight ב 29/07/2008 ב-18:42:28, נערך פעם 1 בסך הכל.

idanbe
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי idanbe » 29/07/2008 ב-18:39:44

elight כתב:תודה רבה על התגובות הקודמות, הם עזרו לי, אך עדיין נותרו לי מספר שאלות:

1.הבנתי כיצד להוסיף שדות בטופס ההרשמה, אך כעת אני מעוניין לדעת אם זה אפשרי ליצור טופס הרשמה חדש משלי, טופס הרשמה מהיר. כלומר, אם משתמש ירצה להתחבר רק בכדי לפרסם שאלה, תגובה או שניים, אז יהיה לו אפשרות להשתמש בטופס ההרשמה המהיר (וכך גם המשתמש שיווצר מכך יהיה זמני, עד 48 שעות לדוגמא).

2.לא הצלחתי להחליף את הלוגו לפי שתי השיטות המתוארות. לא מצאתי בתיקייה ה-PHPbb שלי בשרת המאחסן תיקייה בשם "imageset" אלא רק Images ובתיקייה של adm. למרות שהכנסתי את התמונה שלי, בפאנל של העיצובים של האדמין לא מצאתי אותה בכדי לבחור אותה לפורום. מה הבעיה, ואיזה תיקייה אני צריך להכניס אליה?

1 רק מוד יכול לעשות את זה ואני לא נתקלתי במוד כזה (לא חיפשתי)
2 הimageset נמצא בתוך התיקיה של העיצוב שלך

קוד: בחר הכל

styles/שם העיצוב שלך/imageset
ריסטארט - בניית אתרים
http://www.restartstudio.co.il/

Amitex
משתמש באימונים
משתמש באימונים

הודעה שלא נקראהעל ידי Amitex » 30/07/2008 ב-00:18:31

אל תשכח לרענן ערכות תמונה ותבניות אחרי זה

חזור אל “תמיכה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 84 אורחים