שאלה על פורום חדש שרוצה לעשות לשאלות ותשובות

שפות צד שרת, צד לקוח, מסדי נתונים, גרפיקה ועיצוב, וכו', כל מה שקשור בנושא העצום הזה, אנחנו כאן לעזור לכם ככל שנוכל.

מנהל: צוות האתר

AAAA1
משתמש חדש
משתמש חדש

שאלה על פורום חדש שרוצה לעשות לשאלות ותשובות

הודעה שלא נקראהעל ידי AAAA1 » 14/08/2018 ב-04:43:24

רציתי לדעת, לבינתים רק רעיון ולא לשם ביצוע, חשבתי לעשות פורום של שאלות ותשובות, כך שכל אחד יוכל רק לפתוח אשכולות, אך לא להגיב באשכולות קיימים. כלומר אם יש אשכול של שאלה שמישהו שאל רק המנהלים יוכלו להשיב תשובות ולא אף אחד אחר, אבל שאלות כל אחד יוכל לשאול, וכל שאלה באשכול חדש.
אני מעוניין שלא יהיה צורך להרשם לפורום, רק לכתוב שם וכתובת מייל על כל הודעה [חובה], רצוי שהתגובות יגיעו למייל של פותח האשכול. אמנם אני משער שכל מה שכתבתי בקטע האחרון שזה דבר סטנדרטי יותר פשוט לעשות, עיקר השאלה על הדבר הראשון שאולי אני הראשון שמחפש לעשות משהו כזה...
אני אישית אין לי שום נסיון בהקמת שרתים תואמים ובבניית פורומים, ולבינתים לא הבנתי כ"כ מה צריך לעשות, אבל במידה ועם הזמן זה יצליח אני מקווה שזה יקרה.

AAAA1
משתמש חדש
משתמש חדש

Re: שאלה על פורום חדש שרוצה לעשות לשאלות ותשובות

הודעה שלא נקראהעל ידי AAAA1 » 15/08/2018 ב-16:21:13

לאף אחד אין שום תשובה?

davidb1121
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי davidb1121 » 16/08/2018 ב-23:15:58

האתר הזה לא פעיל

סמל אישי של המשתמש
tomi012
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי tomi012 » 24/09/2018 ב-00:39:21

פשוט ענין של להגדיר הרשאות מתאימות. תעיף מבט על ההרשאות בפורום הספציפי שאליו אתה מתכוון, ותגדיר שרק קבוצות מסוימות (למשל, אדמינים) יוכלו לכתוב תגובות.
מארק.
phpBB Ascraeus

AAAA1
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי AAAA1 » 30/09/2018 ב-01:20:56

tomi012 כתב:פשוט ענין של להגדיר הרשאות מתאימות. תעיף מבט על ההרשאות בפורום הספציפי שאליו אתה מתכוון, ותגדיר שרק קבוצות מסוימות (למשל, אדמינים) יוכלו לכתוב תגובות.

תודה רבה מאוד על תשובתך!
אני מאוד מעוניין לפתוח פורום כזה לשם מטרה תורנית (אם זה יצליח), השאלה איך מתחילים: איך משיגים דומיין בחינם וכו' ומה עושים. לבינתים לא הצלחתי להבין מה האפשרויות הראשונות לפני הכל, אני משתמש מאוד מתחיל. ולכן אשמח לכל מי שיש לו ידע לעזור לי.
(יצויין כי אינני יכול להרויח מאתר המבוקש שום כסף, ולכן איני יכול להרשות לעצמי להוציא עליו הוצאות אלא רק להשתמש באפשרויות החינמיות).

AAAA1
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי AAAA1 » 30/09/2018 ב-04:17:53

davidb1121 כתב:האתר הזה לא פעיל

מה הכונה?

סמל אישי של המשתמש
tomi012
משתמש עם עתיד
משתמש עם עתיד
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי tomi012 » 30/09/2018 ב-21:31:43

AAAA1 כתב:
tomi012 כתב:פשוט ענין של להגדיר הרשאות מתאימות. תעיף מבט על ההרשאות בפורום הספציפי שאליו אתה מתכוון, ותגדיר שרק קבוצות מסוימות (למשל, אדמינים) יוכלו לכתוב תגובות.

תודה רבה מאוד על תשובתך!
אני מאוד מעוניין לפתוח פורום כזה לשם מטרה תורנית (אם זה יצליח), השאלה איך מתחילים: איך משיגים דומיין בחינם וכו' ומה עושים. לבינתים לא הצלחתי להבין מה האפשרויות הראשונות לפני הכל, אני משתמש מאוד מתחיל. ולכן אשמח לכל מי שיש לו ידע לעזור לי.
(יצויין כי אינני יכול להרויח מאתר המבוקש שום כסף, ולכן איני יכול להרשות לעצמי להוציא עליו הוצאות אלא רק להשתמש באפשרויות החינמיות).

היי,

קודם כל - אין דבר כזה דומיין בחינם. לא דומיין כמו שאתה מכיר לפחות. אתה לא תמצא דומיין com. או co. il. בחינם
פשוט בגלל שהם עולים כסף. דומיינים ישראלים עולים קצת יותר (מתחיל ב-49 ש"ח לשנה), ואילו דומיינים בין לאומיים (כמו com.) אתה יכול למצוא בכמה גרושים (יש את ספק הדומיינים GoDaddy... דומיין com. לשנה עולה שם פחות מדולר, אם אני לא טועה).

אתה צריך להתחיל מלמצוא שירות אחסון שבו יתאחסן הפורום. גם פה השוק מוצף בשירותי אחסון במחירים שונים.
אם בהכרח אתה מחפש חינמי - גם סוג השירות יהיה בהתאם, ואם הפורום שלך יגדל - לא בטוח שתוכל להמשיך להחזיק
אותו בשרת חינמי. יש את האתר של https://il.000webhost.com/ - אתה יכול לפתוח פה אחסון בחינם.
כמה איכותי זה אני לא יודע, אני ממליץ בכל מקרה להשתמש בשירות שעולה כסף כי האיכות בהתאם.
(גם אחסון אגב, תוכל למצוא בממש כמה גרושים). אגב, כל שרת אחסון "מספק" לך דומיין אבל זה בד"כ דומיין "מגעיל"
(נניח באתר שצירפתי אליו קישור ממש לפני כמה שורות, הדומיין שהם מספקים זה X.000webhost.com כש-X זו הכתובת
שאתה בוחר. בתור התחלה זה אולי מספק).

אחרי שהשגת שרת אחסון אתה יכול לעבור לפורום המדריכים פה, להיכנס למדריך ההתקנה ולהתקין.
אם אתה נתקל בבעיות נקודתיות אתה יכול לפתוח אשכול בפורום התמיכה.
אישית הייתי ממליץ לך לנסות לבד עד כמה שאפשר גם אם זה אומר לטחון מים, משום שהפורום הזה די נטוש...
לא מתחברים אליו כמעט האדמינים וגם הגולשים הותיקים המנוסים יותר כבר לא מגיעים כך שגם אם תפתח אשכול
בפורום תמיכה, יכול להיות שיעברו שבועות ארוכים עד שתקבל מענה... במצב כזה יש לך את הפורום העולמי
phpbb.com שהוא פעיל הרבה יותר ותוכל לפתוח שם אשכול באנגלית ולקבל מענה, או לחלופין לחפש תשובה באינטרנט.

בהצלחה!
מארק.
phpBB Ascraeus

חזור אל “בניית אתרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים