עזרה|תיקון שגיאות האתר

שפות צד שרת, צד לקוח, מסדי נתונים, גרפיקה ועיצוב, וכו', כל מה שקשור בנושא העצום הזה, אנחנו כאן לעזור לכם ככל שנוכל.

מנהל: צוות האתר

DaRKBLaDe
משתמש חדש
משתמש חדש

עזרה|תיקון שגיאות האתר

הודעה שלא נקראהעל ידי DaRKBLaDe » 04/08/2010 ב-20:37:54

יש לי פורום,
יש לי בו שגיאות (בדקתי באתר שאני צריך לירשום בו את הכתובת של האתר שלי ואז לוחץ על כפתור ואז זה רושם לי את השגיאות.
עכשיו,
הבעיה היא שזה לא רושם לי בכל שגיאה באיזה קובץ הוא נמצא אז איך אני אמור לפתור\לתקן את השגיאות של הפורום שלי?
יש אולי במיקרה אפשרות שכן עוזרת לתיקון ויותר יעולה וטובה.
או תוכנה?
תודה מראש על העזרה,
דניאל.
/http://www.crazy2browse.coi.li
אתר חדש שלי, תרשמו תהנו ;).

lone_wolf
משתמש מכור
משתמש מכור

Re: עזרה|טיקון שגיאות האתר

הודעה שלא נקראהעל ידי lone_wolf » 04/08/2010 ב-20:42:35

זה HTML אין קשר לPHPBB

DaRKBLaDe
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי DaRKBLaDe » 04/08/2010 ב-20:46:08

לפי דעתי זה כן קשור מפני שזה על בסיס של PHPBB3...
נ.ב- אני מדבר חן שמעכשיו אתה לא תגיב לי בהודעות (אני מקווה שהוא יענה לבקשתי).

Berlo
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Berlo » 04/08/2010 ב-21:31:38

ראשית כל, פורום התמיכה לא נועד לעסוק בתמיכה של כל מה שקשור לאתרים על בסיס PHPBB, אלא אך ורק בעזרה בנוגע לדברים ישירים ששייכים ללב תוכנת PHPBB. פעמים שהנושאים הם עדינים, ועומדים בדיוק על הגבול - מותר לטעות, בשביל זה ישנם מנהלים שיכולים להפעיל כושר שיפוט ולראות לאן הנושא שייך.
במקרה דנן, השגיאות עליהם אתה מדבר הם שגיאות תקנים, ועל-כן אין הנושא שייך ללב תוכנת PHPBB3, אלא לעניין צדדי. לכן, הנושא הועבר לפורום בניית אתרים.
לעניין: אין דרך ישירה לדעת היכן השגיאות ללא הכרות טובה עם המערכת. יש לבצע עבודה איטית וסיזיפית, למצוא כל שגיאה ושגיאה ולראות לפי ההקשר איפה (באיזה חלק) היא נמצאת בדף (הפיזי, הנפלט למשתמש) - ולפי זה להחליט באיזה קובץ זה נמצא במערכת.
Berlo

DaRKBLaDe
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי DaRKBLaDe » 04/08/2010 ב-21:37:19

לא הבנתי.

Chen
יצירת קשר:

Re: עזרה|תיקון שגיאות האתר

הודעה שלא נקראהעל ידי Chen » 05/08/2010 ב-02:37:19

על מנת לוודא שאנחנו מדברים על אותו דבר, אנחנו מדברים על ה- validator של ארגון האינטרנט הבינלאומי שנמצא בכתובת http://validator.w3.org, נכון?

כפי שBERLO אמר,
פורום תמיכה נועד לתמיכה בבעיות הקשורות ישירות אל phpBB. השאלה שלך עוסקת בבניית אתרים, ולא ממש ב- phpBB.
לכן, המקום המתאים עבור הנושא הזה הוא פורום בניית אתרים.

לגבי השגיאות:
לא אוכל להגיד לך בצורה מדויקת איפה נמצא כל הדבר, אך כן אוכל לתת לך הכוונה איפה לחפש:
מכיוון שסרקת באמצעות ה- validator את העמוד הראשי של האתר (index.php), השגיאות הללו נמצאות בקבצי העיצוב שמרכיבים את העמוד הראשי.
מרבית עמודי המערכת, לרבות העמוד הראשי, מורכבים מקבצי העיצוב: overall_header.html, overall_footer.html . לכן, בתור התחלה מומלץ לעבור עליהם.
בנוסף לשני קבצי העיצוב הללו, העמוד הראשי של האתר (index.php) משתמש גם בקובץ העיצוב index_body.html.
כלומר, במידה ויישארו שגיאות לאחר שתתקן את אלו המופיעות ב-overall_header.html, overall_footer.html, הם ככל הנראה נמצאות בקובץ index_body.html - ולכן עליך לאתר ולתקן אותן בקובץ index_body.html.

• לאחר שתתקן את השגיאות, רענן את תבנית העיצוב שבו אתה משתמש דרך לוח הבקרה למנהל הראשי -> עיצובים -> תבניות.
  • לפני תחילת העבודה, מומלץ לשמור גיבוי של קבצי העיצוב שלך, למקרה שמשהו ישתבש.
  • מדובר בעבודה סיזיפית שעשויה לקחת זמן, ולעיתים גם קצת חיפושים בגוגל.
    במידה ואתה לא מבין מה הבעיה בתגית HTML שבה השתמשת, תוכל להריץ חיפוש בגוגל עם שם התגית, וכך תמצא את ההסבר אודותיה, כמו גם הוראות ודוגמאות לשימוש בה.

בהצלחה.
בברכה,
חן :wink:

DaRKBLaDe
משתמש חדש
משתמש חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי DaRKBLaDe » 05/08/2010 ב-07:52:58

כן אנחנו מדברים על validator.
ותודה.
לא לינעול אני רוצה לבדוק אם יהיו לי בעיות ולומר אותן פה.

עריכה:
חיפשתי כמה וכמה שגיאות ב-Overall_header וב-Overall_footer וב-Index_body אך לא מצאתי את השגיאות בשורות של כל אחד ואחד מהם...

Chen
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Chen » 05/08/2010 ב-18:47:16

מספרי השורות לא זהים, ולכן עליך להשתמש בשם התגית שנתונה לך בכל שגיאה.
למשל, בשגיאה הראשונה נאמר לך שיש שגיאה בשורה:

קוד: בחר הכל

<title>IVMP</title>

ולכן עליך לחפש את שם התגית, <title> במקרה הזה, וכך תוכל למצוא את השגיאה...

במידה ובכל זאת תרצה להשתמש במספרי השורות שנתונות לך, מתחת לתיבה שלתוכה הכנסת את כתובת האתר שלך, יש חלק של הגדרות ("Options"). אתר בו את השורה של "Show Source", סמן אותה ולחץ על הכפתור Revalidate.

כעת, כתוב לך בכל שגיאה באיזה שורה היא. לדוגמה, השגיאה הראשונה היא בשורה 22.
רד לסוף העמוד, לחלק של "Source Listing", ואתר את שורה 22. פה תוכל לראות את הקוד שנמצא מסביב לאותה שגיאה, וכך לנסות לזהות לאיזה חלק של העמוד היא קשורה (לחלק העליון, overall_header; החלק התחתון, overall_footer; החלק האמצעי שמכיל את התוכן של העמוד, index_body).
תוכל גם לנסות לאתר באחד מתוך שלושת הקבצים הללו את החלק הדומה שנמצא מסביב לשגיאה, וכך תוכל למצוא את השגיאה.

בהצלחה.
בברכה,
חן :wink:

חזור אל “בניית אתרים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 130 אורחים