שלום חברים! :)

אם מה שיש לכם להגיד לא קשור לפרויקט או גובל בשטות מוחלטת - זה המקום היחידי לעשות את זה.

מנהל: צוות האתר

idan0610
חבר צוות phpBB ישראל לשעבר

שלום חברים! :)

הודעה שלא נקראהעל ידי idan0610 » 15/10/2010 ב-04:33:04

הרבה זמן שלא כתבתי כאן...
אני בטוח שאת רובכם המוחלט היום אני לא מכיר, אבל אני שמח לראות עדיין כמה שמות מוכרים מהעבר.
למי שלא מכיר, אני עידן, בן 19 וקצת, והייתה לי היסטוריה ארוכה מאוד עם הפורום הזה. הצטרפתי לפה בערך כשהייתי בכיתה ו' אני חושב. היום אני אחרי יב' ומחכה לקראת הגיוס. (ועל זה יגיע בהמשך...)
אני זוכר איך הייתי ילד די חופר ומרגיז כשעוד הייתי בחיתולי בפורום הזה. גם אם המנהלים לא יודו בזה, אני יודע, אחרי שהסתכלתי על ההודעות הישנות והכתובות בשפה העילגת שלי. הגעתי לכאן בכלל בגלל שהייתי בגיל הזה מעריץ מושבע של דרגון בול Z, והיה לי אתר מעריצים עליו, וחיפשתי מערכת פורומים שתתאים לו. עם הזמן הכרתי יותר ויותר את המערכת, עוד בגרסה הקודמת, ובעצם הפכתי אותה לתחביב הקבוע שלי. עד היום אני זוכר את השעות שהייתי מבלה בפורום הזה בזמנו.
אחרי שנתיים בערך בפורום הצטרפתי לניהול. אני עד היום זוכר כמה התלהבתי מהעניין הזה כמו ילד קטן שנותנים לו סוכריה. זו הייתה חוויה גדולה בשבילי תקופת הניהול בפורום (ועד היום אני זוכר איך ניסיתי להשתחצן עם היכולת שלי לנעול נושאים כשנעלתי ופתחתי שוב ושוב את הנושא הראשון שכתבתי בפורום לאחרי שקיבלתי את הניהול, כשהייתי צריך להוסיף עוד תגובה אליו :P ).
תרגמתי הרבה מודים, עיצובים, פרויקטים המבוססים על המערכת הזו, וכמובן שהשתתפתי בתרגום של האולימפוס (זוכרים איך כל הזמן היו מודיעים שהמערכת אוטוטו משתחררת לציבור, ובפועל זה לקח בערך 5 שנים או יותר? :wink: ). מעט אחרי שהאולימפוס השתחררה לציבור, הפעילות שלי בפורום די ירדה. עברתי יותר לעבוד במאחורי הקלעים של הפורום, עד שדי עזבתי אותו לחלוטין.
לא הייתי פעיל בפורום במשך כמעט שנתיים. אני מודה אבל שהייתי נותן הצצות חטופות מדי פעם ורואה מה מתחדש. בעוד שבוע וחצי אני מתגייס סוף סוף. התפקיד שלי כרגע הוא בחיל האוויר, ולא ברור לי במדויק מה. הגיוס לצבא מרגיש לי כי כמו התחלה של תקופה חדשה, אחרי שהקודמת נגמרה בסוף יב'. החלטתי לקשור קצוות ולחזור למקום בו ביליתי שעות רבות וארוכות, כדי להגיד שלום. אני בטוח שאני יקפוץ לעוד הצצות חטופות מדי פעם בעתיד. הרבה השנתה כאן מאז שהייתי פעיל פה פעם אחרונה. הרבה משתמשים חדשים הצטרפו, כולל חברי צוות רבים שאני לא מכיר. הלוואי והייתי יכול להכיר, אבל לצערי אין לי את הזמן לחזור לפעילות מלאה בפורום כמו בעבר. אבל אני די בטוח שאני תמיד אזכר בתקופה הארוכה שביליתי כאן בכל פעם שאעבוד על תכנות כלשהו בעתיד.
היה לי ממש נחמד לחזור לכאן :D

אה, ואל תשאלו מה עשיתי כאן ב-4 וחצי לפנות בוקר... :roll:
בתודה, עידן.
נ.ב: נא לא לשלוח בקשות תמיכה בפרטי, או שתקבלו התעלמות מוחלטת :)

מנהל ראשי

Re: שלום חברים! :)

הודעה שלא נקראהעל ידי Alter » 15/10/2010 ב-11:12:12

עידן,
אתחיל בגיוס קל, שירות מהנה, אתה מגיע חיל הטוב ביותר בעולם. תלבש את המדים ותיהיה גאה בהם.
תעדכן אותי בתהליך ואם יש שאלות כלשהן אתה מוזמן לשאול, בכל אמצעי קשר שאתה מעוניין.
תעדכן אותי קצת בפרטי בנוגע לנתונים היבשים שלך - פרופיל וכ'ו ואם אתה מיועד לכל חיל אווירי או לסוג מקצוע מסויים.
אני מכיר המון תפקידים בחיל האויר ומה שאני לא מכיר אני יודע עם מי לברר פרטים.

בנימה אחרת, עידן, תרמת רבות לפרוייקט העברי, עזרת לנו לתרגם את אולימפוס במהירות והצעת פתרונות רבים ומרובים לבעיות שעמדו לפנינו.
אני זוכר את השעות שעבדנו יחד על הפורומים שלך וגם של אחותך, כן כן כל פורומי המעריצים למינהם!
שמח שהכרתי אותך ושיצא לי לעבוד איתך.

מחכים לרגילה שלך (הדממה בחיל האוויר) שתבוא ותשאיר את החותם במערכת.
Alter.

סמל אישי של המשתמש
yotam123
משתמש באימונים
משתמש באימונים
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי yotam123 » 15/10/2010 ב-13:18:19

ברוך שובך :)

ומה עשית פה ב 4 וחצי לפנות בוקר? XD

Berlo
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Berlo » 15/10/2010 ב-13:29:44

שלום עידן,
מקווה שלפחות אותי אתה זוכר :)
בהצלחה בהמשך הדרך!
Berlo

tpdil
חבר צוות האתר
חבר צוות האתר
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי tpdil » 15/10/2010 ב-15:16:55

ברוך השב עידן,
"כאב שאתה מרגיש היום הוא כוח שתרגיש מחר, מכל אתגר שאתה נתקל, יש לך הזדמנות לצמוח."

סמל אישי של המשתמש
Shahar
מנהל ראשי
מנהל ראשי
יצירת קשר:

הודעה שלא נקראהעל ידי Shahar » 15/10/2010 ב-15:30:25

אהלן עידן,

היה תענוג לקרוא, כיף לקרוא את ההתפתחות הזו של אנשים כאן בקהילה ולשמוע את הסיפורים מהצד השני.. כל מי שיש לו חלק קטן בלב מ-phpBB.co.il עושה לי שמח באופן אישי (:

עמדתי לכתוב מוקדם יותר אבל רון השיג אותי - הוא גם קצין תותח בחיל האוויר ואני בטוח שתוכל להעזר בו במידת הצורך, גם אם זה רק עידוד ברגעים של שביזות מידי פעם, כמובן שכולנו נשמח לעזור בקטעים האלו.

נשמח לקבל ממך עזרה בעתיד בתחום התרגום ולראותך פה איתנו בכל הזדמנות שתהיה לך.. (:

שיהיה גיוס נעים וקל!

idan0610

הודעה שלא נקראהעל ידי idan0610 » 15/10/2010 ב-17:36:14

חחח רון אל תזכיר לי את הפורומים האלו...
גם אני שמח שהכרתי ועבדתי יחד עם שניכם, שחר ורון. מי יודע, אולי אני ימצא זמן יום אחד לחזור לכאן.
ורון, אני ידבר איתך יותר מאוחר, אולי תוכל לעזור לי להבין יותר באמת לאן אני הולך. תודה :)

Berlo, בטח שאני זוכר אותך! אני לא שוכח את האנשים שהיו איתי בפורום ותרמו והשקיעו הרבה בשבילו.
בתודה, עידן.
נ.ב: נא לא לשלוח בקשות תמיכה בפרטי, או שתקבלו התעלמות מוחלטת :)

IdanF

הודעה שלא נקראהעל ידי IdanF » 16/10/2010 ב-16:47:51

תודה על התרומה שלך לפרוייקט ובכלל על כל הזמן שהקדשת לאתר.
אני מאחל לך הצלחה בצבא ושתהנה!! =]
בברכה,
עידן • חבר צוות פיקוח לשעבר

חזור אל “דיון כללי”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 114 אורחים